Результатів не знайдено
Меню
Главная Объекты Продаж комерційної нерухомості Продаж Готелів Унікальний об'єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка
Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка

Відпочинок на морі в поєднанні з курортним і лікувальним ефектом. Це унікальний курорт Сергіївка.

У Будагском лимані, на якому розташовано 13500 кв.м. унікального комплексу, добувають мінеральні грязі за складом ідентичні знаменитому курорту “Куяльнік”, з лікувальними властивостями для опорно-рухової системи шлунково-кишкового тракту, гінекології та ін. Також є три джерела мінеральної та столової води.

Вся територія будинку відпочинку (5,6 гектара), доглянута, ростуть багаторічні ялини і сосни, розташовано безліч спортивних майданчиків, малих альтанок, колодязів, танцювальних та ігрових майданчиків.

1.Спальний корпус-три поверхи для розміщення більше 300-т осіб, санвузли, душові (загальні та індивідуальні в номерах), холи, адміністративні приміщення і т.д. (Потребують косметичного ремонту)

2. Два поверхи школи – класи сьогодні переобладнана для розміщення гостей, є також номери з індивідуальними зручностями. (Потребують реконструкції та перепланування) концертний зал і їдальня на 500 місць кожен. Виробничий кухонний блок, пральня з новими пром. пральними машинами.

3. Лікувальні корпус -поліклініка-безліч різних (частково збереглися) фіз. кабінетів, сольових і фітованни, стоматологічний кабінет (з цілим радянським обладнанням), грязьові ванни і ін .. та ін ..

4. Величезний спорт- зал (баскетбол, міні футбол і ін.), Тренажерні зали, бігові доріжки та ін., Басейн.

5. Своя котельня на двох видах палива, ТП (трансформаторна підстанція) на 400 кВтч (все в хорошому стані)

6. Адміністративний корпус – два поверхи, приймальне відділення, поліклініка, кімнати охорони. Під час роботи курортного комплексу обслуговувався більш ніж 150 робочих кадрів.

Існує свій пірс з хорошим підходом до глибини феррагуючих відпочиваючих до морської коси на човні.

Це унікальний архітектурний та рекреаційний комплекс, дивом збережений небайдужим персоналом і власником до наших днів, стане в Ваших руках високоприбутковим, красивим і багаторічним бізнесом для Вас і ваших нащадків.

Унікальний об’єкт. База відпочинку. смт. Сергіївка

ID 4749
Цена
750 000 20 025 000 676 520
долл
долл грн евро
Добавлено
17.04.2020
Адрес
Сергеевка,
Район
Білгород-Дністровський
Тип объекта
Продаж Готелів
Зем. участ, Га:
5.6
Общая площадь, м2
13500
Закріплено за ріелтором

Закріплено за ріелтором

Схожі об'єкти

Суворовський 5 кімн
Лески. Заповідна зона. Вид на море. Участок 20 соток. 2 особняки по 4...
Додано: 03.02.2020
990 000 23 760 000 891 000
долл
долл грн евро
ріелтор Дмитро Грабіна
Зателефонувати