Результатів не знайдено
Меню
Главная Объекты Продаж житлової нерухомості Квартири від забудовників Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді.
Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді.

Пропонується до продажу квартири в житловому комплексі “Вернісаж”, вул. Костанді, новий червоно-цегляний будинок на Таїрова. 1-кімнатні квартири від 49,3 кв. м. Двокімнатні квартири від 75 кв. м. 3-кімнатні квартири від 94 кв. м. У тихому затишному місці, другий ряд будинків. Ексклюзивний проект, ціни від будівельників, можлива покрокова оплата. Будинок побудований з червоної цегли. Цікаве планування квартир, балконів, лоджій, 2 ліфта. На сьогоднішній день кількість будинків на вулиці вже введена в експлуатацію. Ці будинки вважаються одними з кращих в Київському районі, і користуються заслуженим попитом у покупців. Комунальним обслуговуванням займеться спеціалізована компанія, ви можете ще на етапі будівництва побачити як будуть виглядати будинки після завершення будівництва. Розташування: у самому центрі Київського району, на вулиці Костанді, між вулицею AK. Корольова і вулицею Ільфа та Петрова. Розташування всередині кварталу забезпечує тишу в квартирах та поруч з комплексом. В безпосередній близькості від комплексу знаходяться лікувальні установи (поліклініка No 20, клініка «Інто-Сана»), ряд супермаркетів («Сільпо», фуршет). Безпосередньо на території комплексу знаходиться новий дитячий садок, побудований у відповідності з усіма сучасними вимогами, з повним набором нових меблів і обладнання, з великим ландшафтним майданчиком для ігор і відпочинку. Поряд з комплексом знаходяться дві школи та два дитячі садки. За три хвилини ходьби від комплексу знаходиться сквер. Корольова, де створюються всі умови для прогулянок і гри з дітьми. Близькість до вулиці АК. Корольова і Ільфа та Петрова, які є головними транспортними дорогами Київського району, забезпечують легкий доступ до будь-якого громадського транспорту (тролейбуси, автобуси, таксі і т. д.) і плавний перехід на будь-який точці міста. Ціни від будівельників! Вибір поверхів та планувань. Можливий поетапний платіж.

Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді.

ID 3666
Цена
650 15 600 585
долл
долл грн евро
Добавлено
13.06.2020
Адрес
Костанди,
Район
Київський
Тип объекта
Квартири від забудовників
Закріплено за ріелтором

Закріплено за ріелтором

Схожі об'єкти

Приморський
Преміальний комплекс «Гагаріна Плаза і» складається з 2 22-поверхових...
Додано: 03.02.2020
930 18 000 675
долл
долл грн евро
Київський
Вигідна розстрочка до 5-ти років. Поетапна оплата з мінімальним першим...
Додано: 12.05.2020
750 13 920 522
долл
долл грн евро
Київський
«Сорок шоста Перлина»-новий житловий комплекс в молодому і перспективн...
Додано: 02.06.2020
599 14 376 539
долл
долл грн евро
Малиновський
Новий комплекс апартаментів на вул. Михайлівська 8 складається з 11 жи...
Додано: 02.06.2020
620 14 208 533
долл
долл грн евро
ріелтор Олена Ліненко
Зателефонувати