Результатів не знайдено
Меню
Результатів не знайдено
Главная Объекты Продаж житлової нерухомості Квартири від забудовників Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді.
Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді. Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді.

Пропонується до продажу квартири в житловому комплексі “Вернісаж”, вул. Костанді, новий червоно-цегляний будинок на Таїрова. 1-кімнатні квартири від 49,3 кв. м. Двокімнатні квартири від 75 кв. м. 3-кімнатні квартири від 94 кв. м. У тихому затишному місці, другий ряд будинків. Ексклюзивний проект, ціни від будівельників, можлива покрокова оплата. Будинок побудований з червоної цегли. Цікаве планування квартир, балконів, лоджій, 2 ліфта. На сьогоднішній день кількість будинків на вулиці вже введена в експлуатацію. Ці будинки вважаються одними з кращих в Київському районі, і користуються заслуженим попитом у покупців. Комунальним обслуговуванням займеться спеціалізована компанія, ви можете ще на етапі будівництва побачити як будуть виглядати будинки після завершення будівництва. Розташування: у самому центрі Київського району, на вулиці Костанді, між вулицею AK. Корольова і вулицею Ільфа та Петрова. Розташування всередині кварталу забезпечує тишу в квартирах та поруч з комплексом. В безпосередній близькості від комплексу знаходяться лікувальні установи (поліклініка No 20, клініка «Інто-Сана»), ряд супермаркетів («Сільпо», фуршет). Безпосередньо на території комплексу знаходиться новий дитячий садок, побудований у відповідності з усіма сучасними вимогами, з повним набором нових меблів і обладнання, з великим ландшафтним майданчиком для ігор і відпочинку. Поряд з комплексом знаходяться дві школи та два дитячі садки. За три хвилини ходьби від комплексу знаходиться сквер. Корольова, де створюються всі умови для прогулянок і гри з дітьми. Близькість до вулиці АК. Корольова і Ільфа та Петрова, які є головними транспортними дорогами Київського району, забезпечують легкий доступ до будь-якого громадського транспорту (тролейбуси, автобуси, таксі і т. д.) і плавний перехід на будь-який точці міста. Ціни від будівельників! Вибір поверхів та планувань. Можливий поетапний платіж.

Квартири від будівельників в новому житловому комплексі «Вернісаж» в самому центрі Київського району, на вулиці Костанді.

ID 3666
Ціна
571 15 600 585
долл
долл грн евро
Добавлено
21.04.2021
Адрес
Костанди,
Район
Київський
Тип об'єкта
Квартири від забудовників
Закріплено за ріелтором

  Закріплено за ріелтором

  Схожі об'єкти

  Київський
  Ціни від будівельників. Оформлення - 0%. Варіанти поверхів. Пропонуєт...
  Додано: 28.02.2021
  580 13 920 522
  долл
  долл грн евро
  Київський
  Будинок зданий! Квартири від 22 до 52 кв.м. Ціни від будівельників. Мо...
  Додано: 01.03.2021
  630 13 608 510
  долл
  долл грн евро
  Приморський
  Новий будинок в районі Французький бульвар на вул. Науковий, 30! Будин...
  Додано: 01.03.2021
  780 17 520 657
  долл
  долл грн евро
  Київський
  Апартаменти площею від 42 до 85 квадратних метрів Цуні в Будвелнику. Є...
  Додано: 01.03.2021
  770 15 840 594
  долл
  долл грн евро
  ріелтор Олена Ліненко
  Зателефонувати