Результатів не знайдено
Меню
Главная Объекты Продаж житлової нерухомості Квартири від забудовників Житловий комплекс "Континент" на 4 станції Люстдорфської дороги
Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги

Вигідна розстрочка до 5-ти років. Поетапна оплата з мінімальним першим внеском від 10%. Оформлення 0%.

Квартири до продажу від 31 кв. м. до 56 кв. м. у новому 12-поверховому ЖК “Континент”.

Житловий квартал «Континент» знаходиться між двома транспортними артеріями: вулицею. Ак. Корольова та Люстдорфської дороги на 4 станції Люстдорфської дороги, в мальовничому і спокійному районі.

Власна територія, яка характеризується високою якістю будівництва, розвиненою інфраструктурою, яка, починаючи з четвертого поверху, пропонує прекрасний вид на Великий Фонтан та Аркадію, а з сьомого поверху-на морське узбережжя. Зручна транспортна розв’язка, де за декілька хвилин ходьби від зупинки громадського транспорту (трамвай, тролейбусний, маршрутне таксі) допоможе дістатися до будь-якої зони нашого міста.

Час в дорозі до центру Одеси громадським транспортом-не більше півгодини. Є три виходи з житлового комплексу: по вул. Иглезії, на вулиці. Ак. Корольова і на вулицю Люстдорфська дорога.

Доглянутий район: сучасний сквер з фонтаном, пішохідні алеї і доріжки, світлові установки і зони відпочинку організовані на території житлового кварталу “Континент”.

У кожних квартирах є індивідуальна система гарячого водопостачання та опалення. Якісний двоконтурний газовий котел гарантує комфорт і, найголовніше, заощадження. Стійкість цілодобового водопостачання в житловому кварталі забезпечується насосною станцію з додатковими резервуарами.

Кожен будинок житлового кварталу обладнаний швидкісними безшумним пасажирськими ліфтами.

Уся інфраструктура району Таїрова доступна жителям: 4 школи; 8 дитячих садків; 11 вищих і середніх спеціальних навчальних закладів; 9 закладів для малюків; 4 автомийки; 1 супермаркет в житловому районі і 3 супермаркети в межах пішої досяжності.

Принцип “місто в місті”. Цілодобова охорона з ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯМ забезпечить повний захист вашої родини. Є все необхідне для комфортного проживання!

Житловий комплекс “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги

ID 5608
Цена
750 13 920 522
долл
долл грн евро
Добавлено
12.08.2020
Адрес
Люстдорфская дорога,
Район
Київський
Тип объекта
Квартири від забудовників
Закріплено за ріелтором

Закріплено за ріелтором

Схожі об'єкти

Приморський
Оформлення 0%! Акція! Ціни від будівельників. Новий житловий комплекс ...
Додано: 19.07.2020
640 14 400 540
долл
долл грн евро
Київський
«Сорок шоста Перлина»-новий житловий комплекс в молодому і перспективн...
Додано: 22.07.2020
599 14 376 539
долл
долл грн евро
Київський
Квартири від 42-х до 85-ти кв.м Ціни від будівельників. Можлива поетап...
Додано: 01.08.2020
730 15 840 594
долл
долл грн евро
Київський
Квартири від 34,5 до 72 кв.м. ЦІНИ ВІД БУДІВЕЛЬНИКІВ. ЖК «Райдужний» ...
Додано: 02.08.2020
675 16 200 608
долл
долл грн евро
ріелтор Олена Мидляр
Зателефонувати