Укр
Меню
Головна Об'єкти Продаж житлової нерухомості Квартири від забудовників Новый жилой комплекс "Оскар" на пр. Гагаріна 9
Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9 Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9

Ціни від будівельників. Продаж без комісійних. Можлива поетапна оплата.

Пропонуються до продажу квартири в новому житловому комплексі на пр. Гагаріна 9. Комплекс складається з 4-х 24-х поверхових будинків і розташовані в одній з найбільш респектабельних і мальовничих частин міста, поблизу від морського узбережжя, Одеської кіностудії, об'єктів інфраструктури, паркових зон.

У складі житлових будинків передбачаються: квартири від 33 кв.м. до 89 кв.м.; комерційні приміщення; територія, що охороняється з обладнаними майданчиками для відпочинку та заняття спортом дітей і дорослих; підземний і наземний гаражі.

Будівля обладнується швидкісними безшумними ліфтами нового покоління. вікна, балконні двері. Профіль п'ятикамерний з двоконтурним замиканням. Для заповнення використовується однокамерний енергозберігаючий склопакет. Оздоблення місць загального користування виконується за індивідуальним дизайнерським проектом і включає: – підлоги - декоративне покриття; – стіни - пофарбовані; – стелі - підвісні.

При проектуванні були передбачені ряд шумозахисних заходів, забезпечують комфорт в проживанні.

Надійна будівельна компанія, прекрасно зарекомендувала себе якістю будівельних робіт і своєчасним введенням об'єктів в експлуатацію!

Новий житловий комплекс “Оскар” на пр. Гагаріна 9

ID 5971
Ціна
1 150 20 400 765
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
19.02.2022
Адреса
Гагарина пр., 9
Район
Приморський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Приморський
  Додано02.01.2022
  Малиновський
  Додано08.01.2022
  Ріелтор Сергій Булатов
  Показати контакти