Рус
Menu
Результатов не найдено

Як купити квартиру з іпотекою? | 1Realty

Первая риэлторская компанияБлог о НедвижимостиЯк купити квартиру з іпотекою? | 1Realty
Як купити квартиру з іпотекою? | 1Realty

Купівля власного будинку є одним з найбільших бажань людини. Бажання мати власне майно виникає відразу після досягнення повноліття і особливо важливо питання про придбання вашого кута стає, коли сім’я з’являється.

Однак зібрати всю необхідну суму на покупку нерухомості досить складно, адже ціни на житло постійно знаходяться на високому рівні. Є кілька різних варіантів для вирішення житлової проблеми.

Купівля квартири з іпотекою

Відмінний варіант для тих, хто не має можливості внести свій вклад в всю суму. Постійне зростання цін на нерухомість і втрату грошових коштів його вартості за рахунок інфляції роблять переплати на запозичений іпотечний кредит мінімальним. Крім того, маючи власний будинок, придбаний за допомогою іпотеки, не доведеться стикатися з такими труднощами, як переміщення і знаходження нового місця для життя, а вартість оренди будинку можна порівняти з щомісячними платежами по іпотеці.

Тим не менш, істотний недолік в іпотеку можна вважати довгостроковим терміном закриття кредиту. Банки не хочуть випускати своїх клієнтів рано і нав’язувати умови, за якими кредит доведеться погашати від 10 років.

Купити квартиру в розстрочку без застави

Для тих, хто не хоче потрапити в кредит, кабалу від банку, ви можете купити нерухомість в розстрочку. Головною перевагою такої покупки є можливість швидко погасити всю необхідну суму. Цей період, як правило, від 1 до 5 років.

Як купити квартиру в розстрочку без застави:

  • Вибрати розробника, компанію або приватну особу, яка продає квартиру в багатоквартирному будинку або новобузі;

  • погодже з умовами періодичних виплат, які можуть надаватися як безкоштовно, так і за певною відсотчною ставкою;

  • зробити початковий внесок, який повинен бути не менше третини вартості квартири.

Залежно від розробника або компанії, ви можете отримати відстрочка необхідної оплати.

Як можна купити квартиру в розстрочку

alt

Для того, щоб купити будинок з можливістю оплати повної суми в розстрочку, не завжди потрібно звертатися до фінансової організації. Його можна оформити безпосередньо з власником нерухомості. Досить знати основний принцип, як купити квартиру в розстрочку від власника: укладення договору купівлі-продажу, в ньому сторони зобов’язані коректно відображати умови розрахунків з вказівкою про здійснення поетапної оплати.

В іншому випадку особливих відмінностей при покупці житла в розстрочку немає, і вона складається з наступних дій:

  • Узгодження умов майбутньої угоди сторонами;

  • Зробити депозит або авансовий платіж

  • Збір документів для здійснення угоди

  • Підписання основного контракту;

  • майнові права є перезареєстрованими, а житло обтяжене заставкою.

Після укладення угоди про продаж покупець має право почати жити в власності, яку він купив. Тим не менш, він не зможе приймати будь-які дії з нею, поки тягар буде знято після останнього платежу було зроблено.

Як купити квартиру в розстрочку в Одесі

В Одесі ринок нерухомості дає вам можливість обирати різні варіанти купівлі нерухомості. Однак, як купити квартиру в розстрочку від приватної особи, якщо є страх попастися шахраями?

Для того, щоб правильно і безпечно оформити транзакцію, має сенс звертатися в офіс нерухомості. Бази даних ріелтора дозволяють мати уявлення про надійність власників, які продають нерухомість. Досвідчені ріелтори допомагають знайти житло, яке відповідає всім вимогам пошуку не тільки в Одесі, але і в Одеській області. Вони також нададуть компетентну підтримку на всіх етапах закупівлі нерухомості, допоможуть при підготовці договору.

Купівля нерухомості є серйозним кроком будь-якої людини, який повинен зробити підготовлені і з упевненістю. Купівля квартири в розстрочку-це унікальна можливість зробити цей крок.

Другие статьи Все статьи
Чего ждать: Как изменился спрос на покупку земли и недвижимости в 2024 году

В течение первых двух лет после начала масштабного вторжения рынок недвижимости в Украине испытал временный застой, однако достаточно быстро начал адаптироваться к текущим обстоятельствам, формируя новые приоритетные направления.

Бесплатное жилье для беженцев в Украине

С началом полномасштабного вторжения 24 февраля 2022