Укр
Меню

Про компанію

Головна Про компанію

Перша Рієлторська Компанія

Перша рієлторська компанія розпочала свою роботу на одеському ринку нерухомості восени 2002 року. На момент ребрендингу наш колектив агентства"1realty" мав більш ніж 10-ти річний досвід роботи в сфері нерухомості. Зусилля компанії зосереджені на наданні послуг найвищої якості, яке засноване на багаторічному досвіді, сучасних технологіях і високий професіоналізм співробітників.

Наша компанія постійно вдосконалює свій бізнес, орієнтуючись на потреби клієнта і ті зміни, які відбуваються на ринку і в суспільстві. Ми ставимо перед собою завдання виховувати фахівців високого класу, щоб клієнти отримували вигоду і задоволення від укладених угод, а наша компанія гідну репутацію і прибуток. «Перша рієлторська компанія»Сповідує принцип: «Не числом, а вмінням ». Ми прихильники клієнтоорієнтованого стилю роботи, що дає можливість виробляти постійний моніторинг якості роботи своїх співробітників і запитів клієнтів.

Сьогодні компанія проводить політику "спільну діяльність", по якій клієнт і компанія стають партнерами в угодах, а обов'язки сторін відображені в договорах заснованих на взаємній вигоді і повазі інтересів За час свого існування «Перша ріелторська компанія» освоїла специфіку роботи у всіх сегментах ринку нерухомості.

Сьогодні ми активно працюємо на ринку земельних ділянок житлового, комерційного, промислового призначення, продажу об'єктів в новобудовах, виробничої нерухомості. Як і раніше ефективно обслуговуємо клієнтів на вторинному ринку житла. Наша компанія впевнено впроваджує передові технології, відома своїм інноваційним підходом до бізнесу. клієнти, які скористалися нашими послугами, звертаються до нас знову і рекомендують нас колегам і друзям. Ми активно беремо участь в суспільному житті ріелторського співтовариства Одеси і України. «Перша ріелторська компанія» є членом Асоціації Фахівців з Нерухомості України, Одеської Гільдії Ріелторів, керівництво і менеджери компанії є членами Асоціації Рієлторів Одеси і Одеської області. За нашою ініціативою були розроблені і прийняті багато важливих документи, підвищують ефективність ріелторської діяльності та захищеність інтересів клієнтів.

Якщо ви шукаєте квартиру або будинок,земельну ділянку будь-якого призначення, склад або виробництво, хочете придбати магазин, ресторан ,офіс, збираєтеся інвестувати , або оцінити об'єкт нерухомості- звертайтеся до нас. впевнені, що наш професіоналізм допоможе домогтися успіху у вирішенні поставлених вами завдань! На сьогоднішній день діяльність компанії включає в себе:

  • продаж об'єктів нерухомості та земельних ділянок;
  • визначення інвестиційних можливостей і підготовка інвестиційних пропозицій;
  • дослідження ринків нерухомості (житлової та комерційної);
  • інвестиційна концепція проектів;
  • підготовка документації будь-якої складності;
  • експертна оцінка будь-яких активів.

Отримати консультацію