Укр
Меню

Безкоштовна оцінка вашої нерухомості

Головна Безкоштовна оцінка вашої нерухомості

   Якщо ви вирішили продати свою нерухомість, то у Вас виникне ряд питань

   • як продати;
   • Які документи оформляти;
   • Скільки коштує оформити продаж;
   • Який варіант продажу кращий;
   • Багато інших питань.
   Часто процес самостійного продажу може затягнутися на довгий час і зажадає від Вас витримки, тимчасових і грошових витрат. Всього цього можна уникнути. Якщо Ви не хочете обтяжувати себе зайвими витратами і хочете швидко продати свою нерухомість, то ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» пропонує Вам свої послуги.

   Як працює послуга

   Для власників нерухомості існує багато веб-ресурсів, на яких вони самостійно можуть розмістити інформацію. Але цього не достатньо, і все одно Вам доведеться витрачати час на оновлення інформації, оформлення відповідної документації та ще рішення багатьох питань, що виникають в процесі продажу. ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» пропонує Вам свої послуги з продажу Вашої нерухомості. У разі продажу агентство бере на себе всі обов'язки: передпродажна підготовка, рекламу, демонстрація, оформлення документів та інше. Коли за справу беруться професіонали, то Ваша нерухомість може продатися в найкоротші терміни.

   Як ми працюємо

   Нашими послугами може скористатися будь-який, хто вирішив продати або поміняти свою нерухомість. Всього три кроки, і ваш Об'єкт буде проданий:
   • У телефонному режимі (або залишивши заявку на сайті) Ви виявляєте бажання продати свій об'єкт і оголошувати бажану суму продажу;
   • Ми здійснимо передпродажну підготовку, проведемо фотосесію і помістимо оголошення на сайті. Також буде проведена розсилка інформації по клієнтській базі. На цьому етапі відсіюються несерйозні клієнти, і відбувається демонстрація об'єкта. з'являється клієнт, і здійснюється оплата авансу;
   • У домовлені терміни у нотаріуса укладається договір купівлі-продажу. Тут же ви отримуєте свої гроші за проданий об'ект.На всьому етапі продажу ви істотно економите власний час і сили. Наш досвід дозволить продати ваш об'єкт в найкоротший термін.. Ми працює з фізичними і юридичними особами.

   Чому треба вибирати ТОВ «Перша Ріелторська Компанія»?

   ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» вже не один рік перебуває на ринку України. У нас ви завжди знайдете самі "свіжі »пропозиції на ринку нерухомості. Перелік послуг дозволяє здійснити будь-яку операцію купівлі-продажу нерухомості. У нас є всі складові, щоб ви вибрали саме послуги ТОВ «Перша Ріелторська Компанія»:
   • Ми пропонуємо швидкий і безпечний спосіб продажу Вашого об'єкта за ринковою ціною;
   • Сучасні способи реклами;
   • Приймаються будь-які юридично чисті об'єкти нерухомості.
   Ми намагаємося убезпечити всі зацікавлені сторони в операції купівлі-продажу. При складанні договору прописуються всі суми витрат, комісій і позначається остаточна сума, яку ви отримаєте на руки. додаткових витрат, крім прописаних, у вас не буде. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Користуйтеся послугами ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» - це завжди оперативність, безпеку і вигода!

   Отримати консультацію