Меню

Безкоштовна оцінка вашого майна

Главная Безкоштовна оцінка вашого майна

  Якщо ви вирішили продати свою нерухомість, то у Вас виникне ряд питань

  • Як продати;
  • Які документи оформляти;
  • Скільки коштує оформити продаж;
  • Який варіант продажу кращий;
  • Багато інші питання.
  Часто процес самостійного продажу може затягнутися на довгий час і зажадає від Вас витримки, тимчасових і грошових витрат. Всього цього можна уникнути. Якщо Ви не хочете обтяжувати себе зайвими витратами і хочете швидко продати свою нерухомість, то ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» пропонує Вам свої послуги.

  Як працює послуга

  Для власників нерухомості існує багато веб-ресурсів, на яких вони самостійно можуть розмістити інформацію. Але цього недостатньо, і все одно Вам доведеться витрачати час на оновлення інформації, оформлення відповідної документації та ще рішення багатьох питань, що виникають в процесі продажу. ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» пропонує Вам свої послуги з продажу Вашої нерухомості. У разі продажу агентство бере на себе всі обов'язки: передпродажна підготовка, реклама, демонстрація, оформлення документів та інше. Коли за справу беруться професіонали, то Ваша нерухомість може продатися в найкоротші терміни.

  Як ми працюємо

  Нашими послугами може скористатися будь-хто, хто вирішив продати або поміняти свою нерухомість. Всього три кроки, і ваш Об'єкт буде проданий:
  • У телефонному режимі (або залишивши заявку на сайті) Ви виявляєте бажання продати свій об'єкт і оголошувати бажану суму продажу;
  • Ми здійснимо передпродажну підготовку, проведемо фотосесію і помістимо оголошення на сайті. Також буде проведена розсилка інформації по клієнтській базі. На цьому етапі відсіюються несерйозні клієнти, і відбувається демонстрація об'єкта. З'являється клієнт, і здійснюється оплата авансу;
  • У домовлені терміни у нотаріуса укладається договір купівлі-продажу. Тут же ви отримуєте свої гроші за проданий об'ект.На всьому етапі продажу ви істотно економите власний час і сили. Наш досвід дозволить продати ваш об'єкт в найкоротший термін .. Ми працює з фізичними і юридичними особами.

  Чому треба вибирати ТОВ «Перша Ріелторська Компанія»?

  ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» вже не один рік перебуває на ринку України. У нас ви завжди знайдете самі "свіжі" пропозиції на ринку нерухомості. Перелік послуг дозволяє здійснити будь-яку операцію купівлі-продажу нерухомості. У нас є всі складові, щоб ви вибрали саме послуги ТОВ «Перша Ріелторська Компанія»:
  • Ми пропонуємо швидкий і безпечний спосіб продажу Вашого об'єкта за ринковою ціною;
  • Сучасні способи реклами;
  • Приймаються будь-які юридично чисті об'єкти нерухомості.
  Ми намагаємося убезпечити всі зацікавлені сторони в операції купівлі-продажу. При складанні договору прописуються всі суми витрат, комісій і позначається остаточна сума, яку ви отримаєте на руки. Додаткових витрат, окрім прописаних, у вас не буде. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Користуйтеся послугами ТОВ «Перша Ріелторська Компанія» - це завжди оперативність, безпеку і вигода!

  Отримати безкоштовну консультацію