Укр
Меню

Оцінка нерухомості в Одесі

Головна Оцінка нерухомості в Одесі

Оцінка нерухомості – важливий етап, від якого залежить швидкість і вартість продажу Вашого об'єкту нерухомості. Проводячи оцінку самостійно, можна недооцінити важливі чинники і продати нерухомість за заниженою ціною. Що б убезпечити себе від подібних проблем – необхідно зіставити характеристики нерухомості з актуальними цінами схожих об'єктів на ринку. З цим Вам може допомогти експерт з оцінки нерухомості в Одесі – ознайомтеся з деталями і подайте заявку на оцінку.

Етапи оцінки нерухомості

№1 - Залишаєте заявку на сайті

Перший етап - оформлення заявки за формою нижче. Заповніть прості поля і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

№2 - Оцінка нерухомості

У заздалегідь обумовлені дату і час досвідчений ріелтор приїжджає на Ваш об'єкт - оцінює всі деталі, які можуть вплинути на вартість.

№3 - Ринкова вартість

Чи отримуєте ринкову вартість вашої нерухомості, яка буде актуальною на ринку нерухомості. при бажанні - наші ріелтори допоможуть вам з продажем.

  Вартість оцінки нерухомості

  Тип нерухомостівартістьтерміниАкт про оцінкуВиїзд на об'єкт
  Будь-яка нерухомістьбезкоштовно1-2 дняЧи не видається.Оцінка по фото.
  Житлова нерухомістьвід 1300 грн до 1800 грн.1-2 дня Видається. За потреби.
  Комерційна нерухомістьвід 20000 грн. від 1-2 днівВидається. Виїзд обов'язковий.

  важливо! Оцінка нерухомості в Одесі проводиться безкоштовно тільки в разі усної консультації, якщо Вам необхідно отримати акт про оцінку – замовляйте платну послугу, розцінки на неї наведені нижче. В даному випадку ви отримаєте документ, в якому буде офіційно завірена інформація про вартість об'єкта. Оцінка проводиться нашими фахівцями в максимально короткі терміни. Ми надаємо послугу для будь-яких типів нерухомого майна: квартири, будинки, дачі, земельні ділянки, офіси, підприємства, виробничі приміщення, магазинів, ресторанів або кафе, і так далі.

  Наші сертифікати

  Цвигун Олександр

  Як з нами зв'язатися?

  Адреса: м. Одеса, вул. Успенська, 27

  Електронна пошта: [email protected]

  Міський телефон: 0487388559

  Мобільний телефон: +380687283232

  *По мобільному номеру доступні Viber і WhatsApp.

  Ми на Facebook | Ми в YouTube

  Отримати консультацію