Укр
Меню
Головна Об'єкти Продаж житлової нерухомості Квартири від забудовників Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК "Калейдоскоп"
Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп” Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп”

квартири від 34 до 67 кв.м. Ціни від будівельників. Можлива поетапна оплата з мінімальним першим внеском від 30%. оформлення 0%.
Комплекс розташований на Маршала Жукова, поруч з ЖК Маршал Сіті.
ЖК “калейдоскоп” - це відмінна можливість покупки житла комфорт-класу.
Територія, що охороняється з обладнаними майданчиками для відпочинку та заняття спортом дітей і дорослих; підземний паркінг. Розвинена інфраструктура, відмінна транспортна розв'язка. Упорядкована прибудинкова територія, ландшафтний дизайн.

Малоквартирний будинок на М.Жукова. ЖК “калейдоскоп”

ID 31966
Ціна
700 19 530 567
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
30.10.2022
Адреса
Маршала жукова Одеса
Район
Овідіопольський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників
Кімнатність
1
Поверх
з 7

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Приморський
  Додано02.01.2022
  Малиновський
  Додано08.01.2022
  Ріелтор Дмитро Цвігун
  Показати контакти