Укр
Меню
Головна Об'єкти Продаж житлової нерухомості Продаж ділянок Продам ділянку в котеджному селищі «Лінія Успіху», з. Малодолинське
Продам ділянку в котеджному селищі «Лінія Успіху», з. Малодолинське Продам ділянку в котеджному селищі «Лінія Успіху», з. Малодолинське Продам ділянку в котеджному селищі «Лінія Успіху», з. Малодолинське Продам ділянку в котеджному селищі «Лінія Успіху», з. Малодолинське

«Лінія Успіху» — впорядковане котеджне селище (розташований неподалік Одеси), чудове місце для поціновувачів комфорту, гарної екології та тиші. Безпосередня близькість до мальовничого озера робить селище особливо привабливим місцем..

Все необхідне знаходиться поблизу: дитячий садок, школа, магазини. Ви легко проведете газ і електрику на ділянку. Чорноморськ та Одеса допоможуть залишатися в центрі культурного та ділового життя, а ізольованість від шуму, смогу та інших «принад» міст сприятливо позначаться на вашому здоров'ї.

Котеджне селище має унікальне розташування – з трьох боків він оточений озером. Унікальна троянда вітрів для любителів вінд-серфінгу, риболовля для тих хто любить спокійний вид відпочинку, еко-село «Нью-Васюки» для всієї родини та просто гарна природа та чисте повітря. Через дорогу знаходиться котеджний сідлок старої забудови. Почалося активне будівництво. Ділянка вільна. На сусідніх ділянках вже збудовано будинки.

Село розташоване у с.Молодіжне.. 3 км до г. Чорноморськ.

Більше варіантів ви зможете знайти за запитом: продаж земельної ділянки

https://youtu.be/HB61XRYI_94

Продам ділянку в котеджному селищі «Лінія Успіху», з. Малодолинське

ID 29770
Ціна
21 500
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
06.11.2023
Район
Овідіопольський
Тип об'єкту
Продаж ділянок
Земельна ділянка гектар
0,07

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Овідіопольський
  Додано01.11.2023
  Овідіопольський
  Додано06.11.2023
  Ріелтор Дмитро Грабіна
  Показати контакти