Укр
Меню
Головна Об'єкти Продаж житлової нерухомості Квартири від забудовників ЖК "Вернисаж" в самому центрі Київського району
ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району

Ціни від будівельників. Всі будинки здані! Обмежена кількість квартир від будівельників. Можливий продаж в розстрочку до 7-ми років з першим внеском 7777у.е.

Пропонуються до продажу квартири в ЖК «Вернісаж», вул. Костанді, нові будинки, у тому числі і з червоної цеглини на Таїрова.

1-но кімнатні квартири від 49,3 кв.м.

2-кімнатні квартири від 75 кв.м.

3-кімнатні квартири від 94 кв.м.

У тихому затишному місці, другий ряд будинків. ексклюзивний проект, ціни від будівельників, можлива поетапна оплата.

Цікаві планування квартир,балкони,лоджії,еркери.2 ліфта.

Ці будинки по праву вважаються одними з кращих в Київському районі, і користуються заслуженим попитом у покупців. Комунальним обслуговуванням комплексу займається спеціалізована компанія (дешевше, ніж в інших комплексах).

Розташування: У самому центрі Київського району, на вулиці Костанді, між вулицею Ак. Королева і вулицею Ільфа і Петрова. Розташування всередині кварталу забезпечує тишу в квартирах і поруч з комплексом. У безпосередній близькості від комплексу розташовані медичні установи (поліклініка №20, Клініка Інто-Сана), ряд супермаркетів («Сільпо», «АТБ»). Безпосередньо на території комплексу знаходиться новий дитячий садок, побудований у відповідності з усіма сучасними вимогами, з повним комплектом нових меблів і обладнання, з великою упорядкованій майданчиком для ігор і відпочинку. В рамках кварталу з комплексом є сусідами дві школи і два дитячі садки. У трьох хвилинах ходьби від комплексу знаходиться сквер ім. Корольова, де створені всі умови для прогулянок та ігор з дітьми. Близькість до вулиці Ак. Королева і вулиці Ільфа і Петрова, які є основними транспортними магістралями Київського району, забезпечує безпроблемний доступ до будь-якого громадського транспорту (тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі та ін.) і безпроблемний проїзд в будь-яку точку міста. Всі будинки вже здані.

ЖК “Вернісаж” в самому центрі Київського району

ID 3666
Ціна
851 15 600 585
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
01.02.2022
Адреса
Костанді,
Район
Київський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Малиновський
  Додано01.01.2022
  Малиновський
  Додано07.01.2022
  Малиновський
  Додано08.01.2022
  Київський
  Додано10.01.2022
  Ріелтор Сергій Булатов
  Показати контакти