Меню
Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська

Ціни від будівельників. Продаж квартир від забудовника. Комплекс сдан в эксплуатацию.

Новий житловий комплекс на вул. Михайловская состоит из 11-ти жилых домов этажностью 18-20 поверху + технічний поверх і підземного паркінгу. У складі житлових будинків передбачається наступний набір квартир:

– однокімнатні, загальною площею 37,4 кв.м.

– двокімнатні, загальною площею 54,9 кв.м.

– трикімнатні, загальною площею 93,3 кв.м.

чисті, безшумні, швидкісні ліфти. Фасадний матеріал схвалений європейського стандарту, екологічний, вогнетривкий. Джерелом теплопостачання служать індивідуальні дахові газові котельні провідних європейських виробників.

Квартири здаються в стані: – вхідні броньовані двері – стяжка підлоги з політермбетона - екологічно чистого продукту, обладающего высокими теплоизоляционными и звукозащитными свойствами. Вікна та балконні двері - металопластикові, профіль пятикамерний, склопакет з енергозберігаючим покриттям – введення стояків холодної та гарячої води з установкою лічильників – введення електропроводки в квартиру від електронних лічильників обліку електроенергії, розташованих в холі – теплозабезпечення в повному обсязі з установкою радіаторів.

Жилой комплекс оборудован средствами противопожарной защиты. Автоматизовані також вентиляційні системи.

Розташування вкрай вдало! Це фактичний перетин двох районів – центрального і Малиновського. Доїхати звідси дуже просто в будь-яку точку міста.

Житловий комплекс на вул. Михайлівська

Посвідчення особи 4395
Ціна
750 14 208 533
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
01.10.2021
Адреса
Михайлівська , 8
Район
Малиновський
Тип об'єкта
Квартири від забудовників
Замовити перегляд

  *Наш ріелтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Малиновський
  Квартири 43-85 кв.м. від надійного забудовника. Ціни від будівельників. Розділ ...
  Додано: 11.08.2021
  800 14 760 554
  дол
  дол грн євро
  Київський
  квартири від 36,97 кв.м. Ціни від будівельників. оформлення -0%. Ще одн ...
  Додано: 11.08.2021
  595 14 280 536
  дол
  дол грн євро
  Київський
  Всі секції здані! квартири від 22 до 52 кв.м. Житловий комплекс «Акварена ...
  Додано: 11.08.2021
  630 13 608 510
  дол
  дол грн євро
  Київський
  Ціни від будівельників. Всі будинки здані! Обмежена кількість квартир від ...
  Додано: 21.08.2021
  751 15 600 585
  дол
  дол грн євро
  Ріелтор Олена Ліненко
  Показати контакти