Укр
Меню
Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська Житловий комплекс на вул. Михайлівська

Ціни від будівельників. Продаж квартир від забудовника. Комплекс зданий в експлуатацію.

Новий житловий комплекс на вул. Михайлівська складається з 11 житлових будинків поверховістю 18-20 поверхи + технічний поверх і підземного паркінгу. У складі житлових будинків передбачається наступний набір квартир:

– однокімнатні, загальною площею 37,4 кв.м.

– двокімнатні, загальною площею 54,9 кв.м.

– трикімнатні, загальною площею 93,3 кв.м.

чисті, безшумні, швидкісні ліфти. Фасадний матеріал схвалений європейського стандарту, екологічний, вогнетривкий. Джерелом теплопостачання служать індивідуальні дахові газові котельні провідних європейських виробників.

Квартири здаються в стані: – вхідні броньовані двері – стяжка підлоги з політермбетона - екологічно чистого продукту, володіє високими теплоізоляційними та звукозахисними властивостями. Вікна та балконні двері - металопластикові, профіль пятикамерний, склопакет з енергозберігаючим покриттям – введення стояків холодної та гарячої води з установкою лічильників – введення електропроводки в квартиру від електронних лічильників обліку електроенергії, розташованих в холі – теплозабезпечення в повному обсязі з установкою радіаторів.

Житловий комплекс обладнаний засобами протипожежного захисту. Автоматизовані також вентиляційні системи.

Розташування вкрай вдало! Це фактичний перетин двох районів – центрального і Малиновського. Доїхати звідси дуже просто в будь-яку точку міста.

Житловий комплекс на вул. Михайлівська

ID 4395
Ціна
750 14 208 533
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
01.01.2022
Адреса
Михайлівська , 8
Район
Малиновський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Одеса, Малиновський
  Додано07.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Ріелтор Сергій Булатов
  Показати контакти