Укр
Меню
ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова. ЖК «Акварель» на Таїрова.

Всі секції здані! квартири від 22 до 52 кв.м.

Житловий комплекс «Акварель» розташований в динамічному районі Таїрова. Близькість великих магазинів, а також зручна транспортна розв'язка.

ЖК «Акварель» – це окремий, 3-х секційний, 16-ти поверховий комплекс. дім, запроектований на основі високих стандартів і вимог, пропонованих до комфортного і сучасного житла. Розумні і раціональні планування комфортних квартир - мало кого зможуть залишити байдужим. Висока якість будівництво гарантує довговічність і надійність. Кожне житлове приміщення має зручну і ретельно продуману планування, просторі і світлі кімнати. якісні, екологічно безпечні матеріали, забезпечують надійність і довговічність, а також комфорт і затишок на довгі роки.

Територія комплексу огороджена, передбачені камери відеоспостереження і охорона 24 години на добу. Всі секції даного комплексу вже здані! Є варіанти в розстрочку в споруджуваних комплексах “акварелі” у цьому районі.

ЖК «Акварель» на Таїрова.

ID 5611
Ціна
650 13 608 510
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
11.01.2022
Адреса
Вільямса, 95
Район
Київський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Одеса, Малиновський
  Додано01.01.2022
  Одеса, Малиновський
  Додано07.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Ріелтор Відділ новобудови
  Показати контакти