Укр
Меню
Головна Об'єкти Продаж житлової нерухомості Квартири від забудовників ЖК "Континент" на 4 станції Люстдорфської дороги
ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги

Вигідна розстрочка до 5-ти років. Поетапна оплата з мінімальним першим внеском від 10%. оформлення 0%.

Пропонуються до продажу квартири від 31-х кв.м. до 56-ти кв.м. в новому 12-ти поверховому житловому комплексі “Континент”.

Житловий квартал «Континент» розташований між двох транспортних артерій: вул. Ак. Королева і Люстдорфської дорогою на 4 станції Люстдорфської дороги, в мальовничому й спокійному районі.

власна територія, яка відрізняється високою якістю будівництва, розвиненою інфраструктурою, де, починаючи з четвертого поверху відкривається гарний вид на Великий Фонтан і Аркадію, а з сьомого поверху - на морське узбережжя. Зручна транспортна розв'язка, де в крокової доступності зупинки громадського транспорту (трамвай, тролейбус, маршрутне таксі), допоможуть дістатися в будь-який район нашого міста.

Час в дорозі до центру Одеси громадським транспортом - не більше півгодини. Передбачено три виїзди з житлового комплексу: на вул. Англійська, на вул. Ак. Королева і на вул. Люстдорфська дорога.

доглянута територія: На території житлового кварталу «Континент» організований сучасний сквер з фонтаном, пішохідними алеями і доріжками, світловими інсталяціями, зонами відпочинку.

У кожній квартирі передбачена індивідуальна система гарячого водопостачання та опалення. Якісний двоконтурний газовий котел гарантує комфорт, затишок і, найголовніше, економію, незалежно від примх системи муніципального тепло- і водопостачання. Стабільність цілодобової подачі води в житловому кварталі забезпечується насосною станцією з додатковими резервуарами.

Кожен будинок житлового кварталу обладнаний високошвидкісними безшумними пасажирськими ліфтами.

До послуг жителів вся інфраструктура розвиненого і обжитого району Таїрова: 4 школи; 8 дитячих садків; 11 вищих і середніх спеціальних навчальних закладів; 9 закладів для самих маленьких; 4 автомийки; 1 супермаркет на території житлового кварталу та 3 супермаркету в крокової доступності.

Принцип «місто в місті». Цілодобово закрита територія з відеоспостереженням забезпечить повний захист Вашої родини. Тут є все необхідне для комфортного проживання!

ЖК “Континент” на 4 станції Люстдорфської дороги

ID 5608
Ціна
750 13 920 522
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
11.01.2022
Адреса
Люстдорфська дорога,
Район
Київський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Одеса, Малиновський
  Додано01.01.2022
  Одеса, Малиновський
  Додано07.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Ріелтор Відділ новобудови
  Показати контакти