Укр
Меню
ЖК Перлина на вул. Архітекторська. ЖК Перлина на вул. Архітекторська. ЖК Перлина на вул. Архітекторська. ЖК Перлина на вул. Архітекторська. ЖК Перлина на вул. Архітекторська.

Ціни від будівельників. Вибір поверхів і планувань.

Новий житловий комплекс від компанії «KADORR Group» в молодому і перспективному районі Одеси, вул. Архітекторська.

Всього кілька років тому компанія KADORR Group почала будівництво будинків в цьому районі. Уже сьогодні тут створено цілий мікрорайон зі своєю розвиненою інфраструктурою. У дворах розташовані дитячі майданчики, місця для очікування і відпочинку. Як і у всіх комплексах від KADORR будуть облаштовані світлі просторі парадні і коридори, власна служба охорони та експлуатації, система відеоспостереження. Це європейський підхід в будівництві та обслуговуванні будинків, дозвільна документація в повному порядку. Район, в якому розташовується новий комплекс - щодо тихий, проте зовсім поруч знаходиться важлива транспортна артерія Одеси, зупинки муніципального транспорту і зручна розв'язка.

Перлина спроектована з урахуванням сучасних вимог комфортабельності. Зонування виконано ергономічно, з максимально раціональним використанням простору. Можливе перепланування за попереднім погодженням. Проект ландшафтного оформлення стильний, сучасний і зручний для мешканців комплексу. озеленення території, будівництво дитячого та спортивного комплексів, облаштування зон відпочинку - все це буде виконано до моменту здачі будинку в експлуатацію.

ЖК Перлина на вул. Архітекторська.

ID 5474
Ціна
650 14 376 539
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
10.01.2022
Адреса
Жемчужна,
Район
Київський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Одеса, Малиновський
  Додано01.01.2022
  Одеса, Малиновський
  Додано07.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Ріелтор Сергій Булатов
  Показати контакти