Укр
Меню
Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади» Новий мікрорайон «Таїровські Сади»

Є можливість поетапної оплати з мінімальним першим внеском. Перша черга вже здана! Ціни від будівельників. Оформлення та послуги 0%, без додаткових витрат для Вас.

Пропонуються до продажу квартири в новому житловому мікрорайоні «Таїровське Сади» на вулиці Академіка Вільямса, який буде справжнім міні-містом в Київському районі.

До складу мікрорайону будуть входити: Парковка, стоянка для автомобілів, сквер і окремі майданчики для вигулу собак, бювет, дитячі майданчики і дитяче містечко, дошкільні заклади та школа, футбольне поле і скейтдром, майданчики для відпочинку з басейнами, торгово-офісний комплекс, медичний кабінет і аптека.

Мікрорайон складається з будинків різної поверховості від 9 до 24 поверхів, що сприяє створенню багаторівневих терас. Периметральна забудова кварталів мікрорайону буде імітувати принципи історичної забудови міста. Будинки входять до складу мікрорайону спроектовані з урахуванням всіх сучасних вимог і стандартів. У кожній секції будуть встановлені безшумні сучасні ліфти: пасажирський і вантажний. Екосистема мікрорайону буде врівноважена за рахунок використання енергозберігаючих технологій і технологій альтернативних джерел живлення.

Стан квартир від будівельників: Підлоги підготовлені під стяжку, вікна металопластикові, вхідні двері металеві (високої якості), опалення автономне (з установкою радіаторів), підключення до стояків холодної та гарячої води Введення електропроводки в квартиру.

«Таїровське Сади» – це справжнє втілення концепції «міста в місті». Тут буде зручно працювати, жити і відпочивати. Прогулянковий бульвар «Променад» наповнений торговими площами, кафе, службами сервісу дозволить Вам повноцінно відпочивати, не залишаючи територію мікрорайону. Крім розвиненою внутрішньої інфраструктури в крокової доступності знаходяться магазини «Metro» і «Епіцентр», а також оптовий ринок. Тут же розташовані кінцеві зупинки маршрутних таксі 121,146. поруч проходять 220 і 221 маршрути. Для забезпечення безпеки мешканців, територія «Таїрова садів» буде закритою і охороняється. Перша черга вже здана!

Новий мікрорайон «Таїровські Сади»

ID 5662
Ціна
720 14 880 558
Доларів США
Доларів США Грн Євро
Додано
01.02.2022
Адреса
Ак. Вільямса,
Район
Київський
Тип об'єкту
Квартири від забудовників

  Замовити перегляд

  *Наш рієлтор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати перегляду.

  Схожі об'єкти

  Одеса, Малиновський
  Додано01.01.2022
  Одеса, Малиновський
  Додано07.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Одеса, Київський
  Додано10.01.2022
  Ріелтор Сергій Булатов
  Показати контакти