Укр
Меню

Оренда з правом викупу

Оренда з правом викупу

Сьогодні ми часто замислюємося про питання придбання свого житла. Оренда перестає бути перспективним варіантом. І відразу виникає питання: «Яким чином придбати квартиру?». Найпопулярнішим варіантом зараз є банківські кредити. Однак із змінами банківських умов, отримати кредит стало досить непросто і накладно, а купити вподобану Вам квартиру в розстрочку іноді просто неможливо.

Вихід все одно є! В якості альтернативи кредиту на ринку представлена ​​така послуга, як оренда з правом викупу, тобто. лізинг.

Лізинг (англ.-leasing – оренда) – довгострокова (до до 60 місяців) оренда нерухомості, що передбачає можливість подальшого викупу орендарем даного об'єкта нерухомості. Лізинг здійснюється на основі довгострокового договору між лізинговою компанією (орендодавця), набуває нерухомість за свій рахунок і здає його в оренду на кілька років, і фіз.особою (орендар), який поступово вносить орендну плату за використання лізингового майна. Після закінчення терміну дії договору орендар або повертає майно, або продовжує термін дії договору (укладає новий договір), або викуповує майно по залишковій вартості.

Лізинг нерухомості має ряд переваг перед орендою та іншими способами придбання квартир. Лізингові компанії не вимагають від орендаря ніяких додаткових гарантій, а забезпеченням угоди лізингу нерухомості служить сам об'єкт - Ваша нова квартира. Лізингова угода більш гнучка, ніж кредит. При лізингу нерухомості орендар (лізингова компанія) може виробити з орендодавцем зручну для Вас схему фінансування, а платежі можуть здійснюватися з різною періодичністю і ставка може бути фіксованою і плаваючою.

Безперечною перевагою даної пропозиції є те, що після закінчення обумовленого часу об'єкт перейде у вашу власність, в той час як орендодавець може практично в будь-який час відмовити в оренді або підвищити ставки.

Нижче наведені варіанти розрахунку лізингу різних об'єктів нерухомості:

об'єкт Квартира
вартість об'єкта 42 000,00 у.е..
Початковий внесок 18 897,52 у.е..
Щомісячний платіж 570,12 у.е..
термін лізингу 60 міс.

об'єкт Квартира
вартість об'єкта 50 000,00 у.е..
Початковий внесок 22 329,52 у.е..
Щомісячний платіж 678,71 у.е..
термін лізингу 60 міс.

об'єкт Квартира
вартість об'єкта 210 000,00 у.е..
Початковий внесок 90 969,52 у.е..
Щомісячний платіж 2 850,59 у.е..
термін лізингу 60 міс.