Укр
Меню

Як купити квартиру за іпотекою? | 1Нерухомість

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьЯк купити квартиру за іпотекою? | 1Нерухомість
Як купити квартиру за іпотекою? | 1Нерухомість

Купівля власного будинку це одне з найбільших бажань людини. Бажання мати власне майно виникає одразу після досягнення повноліття, і особливо важливим стає питання придбання свого куточка, коли з’являється сім’я.

Однак, зібрати всю необхідну суму для покупки нерухомості досить складно, тому що ціни на житло постійно на високому рівні. Існує кілька різних варіантів вирішення житлової проблеми.

Купівля квартири з іпотекою

Відмінний варіант для тих, у кого немає можливості внести всю суму. Постійне зростання цін на нерухомість та втрата грошової вартості через інфляцію роблять переплату за позикову іпотечну позику мінімальною. В додаток, мати власний будинок, придбаний за іпотекою, не доведеться стикатися з такими труднощами, як переїзд та пошук нового житла, та вартість оренди житла можна порівняти з місячними іпотечними виплатами.

Однак, істотним недоліком іпотеки можна вважати тривалий термін закриття кредиту. Банки не хочуть звільняти своїх клієнтів достроково і встановлюють умови, за яких доведеться повертати кредит 10 років.

Купити квартиру в розстрочку без іпотеки

Для тих, хто не хоче потрапляти в кредитну кабалу з банку, Ви можете купувати нерухомість у розстрочку. Основною перевагою такої покупки є можливість швидко погасити всю необхідну суму. Цей період зазвичай між 1 та 5 років.

Як купити квартиру в розстрочку без іпотеки:

  • Виберіть розробника, компанія або приватна особа, яка продає квартиру в багатоквартирному будинку або новобудові;

  • узгодити умови періодичних платежів, які можуть надаватися як безкоштовно, так і за певною процентною ставкою;

  • здійснити первинний платіж, що має становити не менше третини вартості квартири.

Залежно від розробника або компанії, Ви можете отримати відстрочку необхідного платежу.

Як можна купити квартиру в розстрочку

alt

Для того, щоб купити житло з можливістю виплатити повну суму в розстрочку, не завжди потрібно звертатися до фінансової організації. Його можна оформити безпосередньо з власником нерухомості. Досить знати основний принцип того, як купити квартиру в розстрочку від власника: укладення договору купівлі -продажу, у ньому сторони зобов’язані правильно відобразити умови здійснених платежів із зазначенням здійснення поетапного платежу.

Інакше, особливих відмінностей у купівлі житла в розстрочку немає і вона складається з таких дій:

  • Погодження сторін умовами майбутньої угоди;

  • Внесіть депозит або внесіть перший внесок

  • Збір документів для укладення угоди

  • Підписання основного договору;

  • права власності переоформлюються, а житло обтяжується заставою.

Після укладення угоди купівлі -продажу, покупець має право розпочати проживання у власності, яку він придбав. Однак, він не зможе вжити з нею жодних дій, поки не буде знято тягар після здійснення останнього платежу.

Як купити квартиру в розстрочку в Одесі

В Одесі, ринок нерухомості дає вам можливість вибору іншого варіанти покупки нерухомості. Однак, як купити квартиру в розстрочку у приватної особи, якщо є побоювання потрапляння шахраїв?

Для того, щоб правильно та безпечно оформити транзакцію, має сенс звернутися в офіс нерухомості. Бази даних ріелторів дозволяють мати уявлення про надійність власників, які продають нерухомість. Досвідчені ріелтори допомогти знайти житло, яке відповідає всім вимогам пошуку не тільки в Одесі, але й в Одеській області. Вони також надаватимуть компетентну підтримку на всіх етапах покупки нерухомості, допоможе у підготовці договору.

Купівля нерухомості - це серйозний крок будь -якої людини, якій потрібно зробити підготовленим і впевнено. Купівля квартири в розстрочку - це унікальна можливість зробити цей крок.