Укр
Меню

Як дешево купити квартиру

Як дешево купити квартиру

Сьогодні вигідно купити квартиру – це не просто удача, це ціле мистецтво. Вторинний ринок Одеси перевантажений всілякими пропозиціями про продаж нерухомого майна. Однак бажаючих придбати житло досить мало, так як покупка квартири в Одесі – це серйозне і відповідальне рішення, необхідну значних фінансових розтрат. Зараз саме той момент, коли можна максимально вигідно і економічно придбати житло. Ріелтори рекомендують грамотно вести торг з продавцем, який може зробити значну знижку на нерухомість, що купується саме для вас. Дуже зручно підібрати квартиру дешевше на сайті Першої Ріелторської Компанії. Там можна знайти доступне житло з необхідними характеристиками: сприятливий район, бажана площа, поверх і бажане кількість кімнат. Однак для того, щоб успішно знизити ціну на нерухомість краще дотримуватися цих правил:

1. Звернути увагу продавця, що ринок вторинної нерухомості зазнає несприятливі часи.

2. Враховувати всі достоїнства і недоліки квартири, вимагати знизити ціну за всі нюанси: район, розташування будинку, поверх, транспортна доступність, екологія, картина за вікном, галасливі і докучливі сусіди тощо.

3. Найбільша частина квартир, продаються на ринку вторинної нерухомості, залишаються зайнятими господарями. Продавці в такій ситуації часто самі бажають змінити житло на більш комфортне і просторе, тому під час продажу власної квартири підшуковують інше житло. Покупцеві варто наполягати на надання знижки за ризик укладання угоди.

4. Ще один варіант заощадити – придбати квартиру в задовільному стані без якісного ремонту.

5. Ріелтори пропонують розширити пошук бажаної квартири. Можливо передбачувана квартира з усіма необхідними характеристиками і доступною ціною чекає вас в сусідньому районі.