Укр
Меню

Як купити квартиру в іпотеку?

Як купити квартиру в іпотеку?

Купівля власного житла – одне з найголовніших бажань людини. Бажання мати власну нерухомість виникає відразу по досягненню повноліття і особливо важливим питання придбання свого кута стає при появі сім'ї.

Однак зібрати всю необхідну суму для покупки нерухомості досить складно, адже ціни на житло постійно залишаються на високому рівні. Для вирішення проблемного житлового питання можна використовувати кілька різних варіантів.

Купівля квартири в іпотеку

Відмінний варіант для тих, хто не має можливість внести всю суму цілком. Постійне зростання ціни на нерухомість і втрата грошима своєї вартості через інфляцію роблять переплату по взятому іпотечним кредитом мінімальної. До того ж маючи своє власне житло придбане за допомогою іпотеки не доведеться стикатися з такими труднощами як переїзд і пошук нового місця для життя, а вартість оренди житла можна порівняти з щомісячними виплатами по іпотеці.

Однак істотним мінусом в іпотеці можна вважати тривалий термін погашення кредиту. Банки не хочуть достроково відпускати своїх клієнтів і нав'язують умови, при яких виплачувати кредит доведеться від 10 років.

Купити квартиру в розстрочку без іпотеки

Для тих хто не хоче потрапляти в кредитну кабалу від банку, придбати нерухомість можна і в розстрочку. Основним плюсом такої покупки є можливість швидкого погашення всієї необхідної суми. Зазвичай цей термін складає від 1 року до 5 років.

як купити квартиру в розстрочку без іпотеки:

  • вибрати забудовника, компанію або приватна особа, яке продає квартиру в житловому будинку або новобудові;

  • домовитися про умови періодичних виплат, які можуть надаватися як безкоштовно, так і з певною процентною ставкою;

  • внести первинний платіж, який повинен становити мінімум третину вартості квартири.

Залежно від забудовника або компанії можна отримати відстрочку необхідного платежу.

Як можна купити квартиру в розстрочку

alt

Для того щоб придбати житло з можливістю виплатити всю суму частинами не завжди обов'язково звертатися в фінансову організацію. Оформити її можна безпосередньо з власником нерухомості. Досить знати основний принцип, як купити квартиру в розстрочку у господаря: складаючи договір купівлі-продажу, в ньому сторони зобов'язані грамотно відобразити умови здійснюються виплат із зазначенням здійснення поетапної оплати.

В іншому особливих відмінностей придбання житла в розстрочку немає і складається вона з наступних дій:

  • узгодження умов майбутньої угоди сторонами;

  • вчинення завдатку або авансового платежу;

  • збір документів для укладання угоди;

  • підпис основного договору;

  • перереєстровуються права власності і накладаються обтяження на житло у вигляді застави.

Після укладання угоди купівлі-продажу, покупець має право почати проживати в купленій ним нерухомості. Однак, він не зможе здійснювати з нею ніяких дій до зняття обтяження після внесення останнього платежу.

Як купити квартиру в розстрочку в Одесі

В Одесі ринок нерухомості дає можливість вибирати різні варіанти з придбання власності. Однак, як купити квартиру в розстрочку у приватної особи якщо є страх попастися на шахраїв?

Для того щоб правильно і безпечно оформити угоду є сенс звернутися в ріелторську контору. Бази даних ріелторів дозволяють мати уявлення про надійність власників, продають нерухомість. досвідчені ріелтори допомагають підібрати що відповідає всім вимогам пошуку житло не тільки в Одесі, але і в Одеській області. Так само вони забезпечать грамотний супровід на всіх етапах покупки нерухомості, допоможуть укласти договір.

Купівля нерухомості – серйозний крок будь-якої людини, який необхідно здійснювати підготовленим і з упевненістю. Купівля квартири в розстрочку – унікальна можливість зробити цей крок.