Укр
Меню

Як продати недобуд

Як продати недобуд

У період кризи плани з будівництва власного будинку можуть зазнати невдачі. І тоді виникає непросте завдання, як продати недобуд.

По перше, недобудований будинок – це фактично кинутий будинок! Відповідно його ліквідність набагато нижче. Тому при продажу, головним акцентом буде його ціна. наприклад: “Продаж будинку в Одесі за ціною земельної ділянки!”.

Вказуючи в оголошенні слово недобуд, ви швидше за все віджахнете Вашого покупця. Однак і приховувати стан будинку при дзвінку не варто. Цей фактор спочатку може відштовхнути потенційного покупця.

Вигідним фактором при продажу також є наявність водойми, парку або хорошої інфраструктури поблизу від ділянки. Ці моменти можуть мати першочергове значення при виборі нерухомості.

Визначення вартості будинку залежить тільки від стадії будівництва. Підведені комунікації безсумнівно будуть плюсом. Однак накидати ціну при цьому не варто. Знайдіть подібні об'єкти, які продаються в цьому районі і прорахуйте в середньому вартість вашої ділянки.

Якщо на вашій ділянці є тільки фундамент або цокольний поверх будинку, то не варто до вартості землі додавати ще ваші витрати на будівництво. Якщо ж ваш будинок знаходиться на завершальному етапі будівництва, то тоді слід виставляти його за мінімальною ціною. Це дасть більше шансів на продаж.

При продажу недобудови важливо також мати проект будівництва. Це може привернути покупця. Маючи на руках проект будинку, у нового господаря буде можливість добудувати будинок, а не перебудовувати або рекоyструіровать його.

При показі земельна ділянка повинна бути представлений в максимально вигідному світлі, т.к. об'єктом продажу в першу чергу є саме він. Тому ділянка повинна виглядати доглянуто, без розкиданих інструментів або відходів будівництва.