Укр
Меню

Які документи необхідні для будівництва житлового будинку в Одесі

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьЯкі документи необхідні для будівництва житлового будинку в Одесі
Які документи необхідні для будівництва житлового будинку в Одесі

Якщо ви придбали купити земельну ділянку в Одесі і хочете побудувати свій будинок, то в спочатку вам слід потурбуватися про отримання дозвільних документів для будівництва.

Отже, спочатку вам слід правильно оформити всі необхідні документи на право власності земельною ділянкою, на якій ви хочете в подальшому побудувати будинок або будь-які інші господарські будови.

Перший крок – реєстрація відповідної ділянки в держземкадастр.

Щоб отримати дозвіл на будівництво, вам необхідно строго дотримуватися необхідних правил забудови. наприклад, споруда на ділянці повинна відбуватися за проектом, узгодженим з усіма місцевими архітектурними та іншими відповідними установами). так, по будівельним нормам, житловий будинок розміщується з відступом не менше ніж на 6м від червоної лінії магістралей і основних вулиць. Якщо будинок розташований в провулку або на другорядній вулиці, то відступ зменшується до 3м.

Також відстань від кордону ділянки до будинку має бути н менш 3м.

Варто відзначити, що для різних міст дані норми можуть відрізнятися. Ознайомитися з усіма нормативами Ви можете в місцевому управлінні архітектури.

Також Вам необхідно підготувати проект будівництва для отримання будівельного паспорта. Замовити проект будівництва можна в проектній організації.

Для отримання будівельного паспорта вам необхідно мати такі документи: копія документа права власності на земельну ділянку, на якому буде будівництво; згода всіх власників ділянки на забудову, яке також має бути завірено у нотаріуса; ескіз майбутньої забудови та проект будівництва, якщо майбутня забудова буде перевищувати 300 кв.м.