Укр
Меню

На що звернути увагу при купівлі земельної ділянки в Одеській області?

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьНа що звернути увагу при купівлі земельної ділянки в Одеській області?
На що звернути увагу при купівлі земельної ділянки в Одеській області?

Земля в Одеській області - ласий шматок, який стоїть далеко не копійки. Тому продаж землі в Одесі може стати відмінним способом збагачення для нечистих на руку підприємців.

Щоб не стати їх жертвою і не попастися на вудку привабливих обіцянок, пропонуємо вам вивчити підбірку практичних порад. Вони допоможуть вам уникнути багатьох непорозумінь і стати щасливим володарем чудового земельного наділу на Чорноморському узбережжі.

Порадада № 1: ретельне вивчення навколишньої місцевості. На перший погляд вам може здатися, що ця рада занадто банальний. Адже вся земля в Одесі - це майже ідеальне поєднання морського узбережжя, прісної води і сприятливого клімату. Багато хто вважає так: де б ти не купив земельну ділянку, то все одно залишишся у виграші. Не зовсім так. Коли пройде ейфорія після підпису останньої сторінки контракту, перед новоспеченими власниками земельного наділу можуть встати часто нерозв'язні проблеми:

– відсутність транспортного постачання і асфальтованих доріг. Як результат, будь-яка негода може перетворити вас в справжніх в'язнів бруду і бездоріжжя;

– близьке розташування залізничного полотна або високовольтних ліній електропередач. І ви будете змушені звикати до постійного прикрого гуркоту проїжджаючих поїздів і дзижчання електрики;

– неприємне сусідство з хімічними або металургійними підприємствами;

– постійні сезонні паводки. Будь-яку земельну ділянку в Одеській області може «похвалитися» цією серйозною проблемою;

– глибоке залягання води в грунті. І вам доведеться вкладати шалені кошти в буріння свердловин і установку дорогого насосного обладнання.

Як ви можете бачити, навколишню місцевість все-таки краще вивчити, причому зробити це самим ретельним чином. Присвятіть цього питання як мінімум кілька днів, саме стільки часу знадобиться на екскурсії по прилеглій території.

Рада №2: глибоке знайомство з земельною ділянкою. «Глибоке» – в прямому сенсі слова, тому що багато проблем наділів зариті глибоко під землею. Продаж землі в Одеській області може приховувати в собі кілька неприємних сюрпризів. наприклад:

– вода занадто глибоко або, навпаки, в критичній близькості з поверхнею. Ці обидві ситуації обіцяють власникам ділянки ціле море складних питань;

– в землі заритий будівельний або інше сміття. Часто попередні власники можуть «прибрати» все сміття з ділянки дуже простим способом - зарити його на городі. А потім ваші діти, я граю, радуватимуть вас неприємними знахідками. Не всі земельні ділянки в Одеській області славляться такими «скарбами», але все ж варто проявити пильність;

– грунт може нести в собі радіоактивну небезпеку. Причини цієї проблеми можуть бути самими різними: починаючи діяльність заводів поблизу, закінчуючи експериментами минулих власників. У будь-якому випадку перед покупкою землі варто перевірити її дозиметром.

Рада №3: знайомство з сусідами. Тільки сусіди можуть в деталях розповісти вам про те, наскільки ця земля родюча