Укр
Меню

Підготовка квартири до продажу

Підготовка квартири до продажу

У кризових умовах дуже нелегко знайти покупця, утримати та дійти з ним до моменту підписання договору. Швидку і вдалий продаж не можуть гарантувати навіть наявність недавно зробленого ремонту, повного порядку з документами і розумної вартості квартири плюс дослідне агентство нерухомості Одеса. Придбання вторинного житла вселяє побоювання в наступних випадках:

• Самовільне перепланування. Практично вся перепланування, зроблена в квартирах, не легалізовано. Причини цього явища різні - немає вільного часу на збір документації або небажання цим займатися, небажання йти на фінансові витрати. Деякі з вчинених перепланувань не можна узаконити (перенесення газових стояків, знесення капітальних стін і т.п.). знаючи, що це заборонено, багато людей роблять такого роду перепланування, думаючи, що це залишиться таємницею. Але дані перепланування можуть перешкодити продати власність.

• Невдале сусідство. У покупців дуже непопулярні райони, в яких розташовані заводи, психіатричні лікарні, кладовища, в'язниці і очисні споруди.

• Підозріла поведінка. Прагнення продати квартиру швидше або ж надмірна підозрілість продавця може пошкодити при продажу власності.