Укр
Меню

Купівля квартири з ремонтом від забудовника

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьКупівля квартири з ремонтом від забудовника
Купівля квартири з ремонтом від забудовника

Останнім часом популярністю стали користуватися квартири в новобудовах з ремонтом від будівельних компаній. Чи вигідно таке придбання?

Така послуга є далеко не у багатьох будівельних компаній (SK). Найчастіше СК пропонують квартири з ремонтом в новобудовах найнижчого цінового сегмента – економ-класу. Однак попит на подібні варіанти досить високий.

Плюси ремонту від забудовника

Головною перевагою є те, що вселитися в квартиру можна відразу після здачі будинку, заощаджуючи при цьому час, яке в подальшому Ви витратили б на ремонт. При цьому ціна за квадратний метр в такій квартирі буде на 10-15% більше від початкової вартості.

Не дивлячись на фактичне збільшення загальної вартості квартири, відбувається економія коштів, які в подальшому були б витрачені на ремонт. В середньому це дозволяє заощадити до 50% коштів на ремонт. Вартість самостійна заміна деталей збільшується за рахунок роздрібних закупівель будівельних матеріалів та оздоблювальних матеріалів, плюс витрати на оплату праці будівельної бригади. Будівельні компанії же закупівлю матеріалів виробляють оптом, а ремонт в квартирах виконують їх бригади.

Існує думка, що будівельні компанії часто економлять за рахунок якості ремонту і закуповуваних матеріалів. Така економія відбувається за рахунок оптових закупівель і збільшення кількості замовлень для будівельних бригад.

Недоліки ремонту від забудовника

Основним недоліком є ​​те, що вибір дизайну квартира невелика. В основному будівельні компанії пропонують 3-4 варіанти обробки. В основному це ремонти в класичному або сучасному стилі в світлих тонах. На тлі світлих стін будь-які меблі буде виглядати вдало.

Ремонт буде закінчений якраз до закінчення будівництва, тобто. ви зможете вселити в квартиру в той же день, як отримаєте ключі.