Укр
Меню

Причини зриву угод купівлі-продажу квартир

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьПричини зриву угод купівлі-продажу квартир
Причини зриву угод купівлі-продажу квартир

Дуже часто довгоочікуваний момент покупки-продажу квартири на вторинному ринку може не скластися через банальну дрібниці. Звичайно бувають випадки, коли угоди зриваються з вагомих причин. Але найчастіше це відбувається з вини самих учасників угоди.

Які причини найчастіше можуть перешкодити успішному завершенню угоди і як це уникнути.

З вини продавця

Найпоширеніша помилка – завищена ціна на квартиру. оцінюючи самостійно, продавець найчастіше орієнтується на ціни подібних квартир, але при цьому не звертаючи уваги на деталі. наприклад, що квартира продається з меблями і технікою, або при продажу возможет “хороший торг”, який інколи може становити до 15% від вартості квартири. Це і стає причиною “зависання” квартири на рнике на невизначений час.

Наступна помилка продавця – рекламу. Неправильно складене оголошення або невдалі фотографії можуть просто відштовхнути вашого покупця. Помилки в описі або просто недомовленості – це все те, що негативно позначається на продажу. І навіть якщо ціна на вашу квартиру буде нижчою за ринкову, це ще більше насторожить потенційних покупців.

І найголовніше – це відсутність розуміння про систему розрахунку при продажу квартири. Якщо ви не звертаєтеся в агентство нерухомості або за консультацією кого-небудь з фахівців, найчастіше процес підготовки документів та складання договору затягується, що в подальшому веде до зриву угоди.

помилки покупця

Основним для покупця є ретельна перевірка пакету документів на квартиру. Найчастіше нехтування цим питанням призводить до небажаних наслідків. На цьому етапі відмовлятися від допомоги фахівців, юристів або нотаріусів не варто. наоборт, це надасть вам Гарань і дозволить позбутися від більшості ризиків.

Всі інші ризики для покупців лежать уже в області психології. Дуже часто без допомоги ріелтора ви просто не зможете домовитися з продавцем сподобалася вам квартири. Ріелтор зводить ваше спілкування до мінімуму, що і дозволяє в більшості випадків кожному отримати бажане.

інші статті Усі статті
Чого чекати: Як змінився попит на купівлю землі та нерухомості в 2024 році

Протягом перших двох років після початку масштабного вторгнення ринок нерухомості в Україні зазнав тимчасового застою, проте досить швидко почав адаптуватися до поточних обставин, формуючи нові пріоритетні напрямки.

Безкоштовне житло для біженців в Україні

З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022