Укр
Меню

Поради при купівлі нерухомості

Поради при купівлі нерухомості

існує 3 питання, які виникають першими при покупці нової нерухомості, будь то квартира, будинок або нерухомість для бізнесу.

1. Місцезнаходження. Знайти кращий район, вулицю, де ви хочете жити – це найголовніше. Адже краще заплатити трохи більше, але жити там, де ви хочете. Погнавшись за копійчаної знижкою, ви можете опинитися в районі, розташованому далеко від роботи, з поганою інфраструктурою (не буде поруч магазинів, школи, дитячих садків) або з якого важко виїхати не маючи особистого транспорту. У більшості випадків такий вибір робиться інтуїтивно. Заходячи на подвір'я будинку, ви вже розумієте, хочете жити тут.

2. Ціна. Сьогодні ринок нерухомості є досить непередбачуваний. Ціни можуть змінюватися щодня. Ніколи не намагайтеся спрогнозувати ринок нерухомості. Це не вийде, навіть якщо ви досить довгого переглядаєте різні пропозиції або просто статистику з продажу. Якщо вам сподобалася квартира або будинок, якщо ви в найближчому майбутньому не плануєте його продавати, не сумнівайтеся – купуйте! Це буде найрозумніша ринкова ціна для місця, де ви будете щасливі.

3. Агент з нерухомості. У кожного виникає питання, чи варто звертатися за допомогою до фахівця з нерухомості або немає, адже на цьому можна заощадити. Але насправді, це теж саме, що і займатися самолікуванням, або представляти свої інтереси в суді без кваліфікованого адвоката. Ріелтори відмінно знають ринок, всі недоліки і переваги, а також правові питання, які виникають при укладанні договорів. Що ж стосується оплати за посередницькі послуги – ви платите за заощаджений час і страхуєте себе від проблем, які ви можете не врахувати самостійно. Але при цьому, звертайтеся тільки в перевірене агентство нерухомості в Одесі і до хороших фахівців! Це легко зробити, досить прочитати відгуки в інтернеті.

інші статті Усі статті
Чого чекати: Як змінився попит на купівлю землі та нерухомості в 2024 році

Протягом перших двох років після початку масштабного вторгнення ринок нерухомості в Україні зазнав тимчасового застою, проте досить швидко почав адаптуватися до поточних обставин, формуючи нові пріоритетні напрямки.

Безкоштовне житло для біженців в Україні

З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022