Укр
Меню

Типи квартир на вторинному ринку

Типи квартир на вторинному ринку

В Одесі існує досить багато пропозицій квартир. Квартири на вторинному ринку можуть бути в будинках, побудованих 20 років тому, або ще в дореволюційних будинках, кожен з яких име свою назву, свої параметри. Як не заплутатися у всіх характеристиках недосвідченому покупцеві? Нижче ми детально опишемо найбільш поширені види нерухомості.

Для того, щоб полегшити нашу задачу, ми будемо порівнювати квартири по 5 основними параметрами:

-період будівництва будинку

-загальна площа квартир

-наявність ліфта

-висота стель в квартирі

-інші відміну (наприклад матеріал спорудження будинку)

Сталінка

Період будівництва будинків цього типу – 10 років з початку 50-х років – період правління Сталіна. Виходячи з цього квартири і отримали свою назву. В середньому площа однокімнатних квартири составлят близько 40 кв.м, двокімнатних – 55 кв.м. Стандартний метраж кухні – від 9 кв.м. Висота стель варіюється від 2,8 м до 3 м.

Будувалися такі будинки в центрі міста. Завдяки своєму метражу, планувань та місцерозташуванням такі квартири і зараз користуються попитом.

“обкомівські будинку”

За характеристиками дуже схожі на сталінки. Їх відмінність в тому, що вони будувалися пізніше. В основному в них заселялася еліта того часу і чиновники, займають високі державні пости.

Хрущовка

Період споруди хрущовки з 1957 по 1974 року. Свою назву вони також отримали від прізвища лідера країни. В основному це п'ятиповерхові будинки без ліфта. Будувалися з бетонних панелей, цегли або блоків. Метраж квартир скрізь однаковий: однокімнатні 30-32 кв.м, двухкомнатие 42-44 кв.м, кухни до 6 кв.м. Селищні квартири в цих будинках визнані економ-житлом.

Чеська Республіка

Будувалися такі будинки в 70-80-х роках за чеським проектом. Це дев'ятиповерхові будинки, побудовані з бетонних панелей, в дуже рідкісних випадках із цегли. Стандартних метраж квартири у всіх будинках: однокомнатине – 32 кв.м, двокімнатні – 44 кв.м, трикімнатні 64 кв.м, четриехкомнатние 89 кв.м, стандартна кухня – 8 кв.м. Висота стелі 2,65 м. У кожній квартирі передбачено балкон.

<В доме есть лифт и мусоропровод.

Невелика родина

Домашня за параметрами практично ідентична чеській. головне отлчіе – в будинку виключно однокімнатні квартири. На поверсі може знаходитися від 6 до 10 квартир.

Спецпроект

Таким будинкам властива покращене планування, в окремих випадках навіть унікальна. Висота будинків варіюється від 9 до 16 поверхів. Період споруди з кінця 70-х до 90-х років.

Висота стелі – 2,7 м. кухні просторіше. У таких будинках з'являються лоджії, у великих квартирах можуть бути і лоджії і балкони.