Укр
Меню

Вгорі 10 котеджні села Одеси

Вгорі 10 котеджні села Одеси

Третє за величиною місто України славиться м'яким південним кліматом і розташоване на узбережжі Чорного моря. Одеська область включає багато сучасних котеджних селищ, де ви можете знайти приватний будинок як приморську власність на будь -який смак. Давайте розглянемо найкращі варіанти котеджних поселень в Одесі та її околицях.

Котеджні селища Одеси

Огляд поселення

Почитаємо рейтинг котеджних селищ с міста та територій, що знаходяться поруч з ним:

  • Сосновий пляж. Мальовниче село розташоване на узбережжі Чорноморського узбережжя. Середня площа ділянок становить 200 квадратних метрів, іноді доходить 400. Село було нещодавно збудоване. Переважно тут є двоповерхові котеджі. Місце знаходиться 2 км від міста, в районі села Леські. Село позиціонується як розкішне місце для забезпечених людей з хорошим доходом. Для будівництва були використані високоякісні матеріали та новітні технології. З будинків відкривається приголомшливий вид на Одеську затоку та Чорне море.
  • Королівські сади. Ось найкращі котеджі, площа ділянок сягає 600 квадратних метрів. Крім того, що нове село розташоване на пляжі, є велика кількість будинків, а також все необхідне для життя (курортний комплекс, ресторани та розваги для дітей). Місце ретельно охороняється, і в'їзд можливий лише через блокпост. Влітку, мешканці забезпечені електромобілями.
  • Оазис. Це місце вважається елітним і включає будівлі, побудовані в класичному стилі 26 додому. Підходить для людей з “великі можливості” які люблять тишу і спокій. Ось найкращі архітектурні рішення. Місце добре охороняється, і всі мешканці можуть не турбуватися про безпеку.
  • Біла квітка. Розташований у величезній парковій зоні 1.5 км від моря. Місце оточене 500 унікальні породи дерев. Усі будинки також виконані в одному стилі та мають лояльний ціновий діапазон 3 мільйон. Більшість будівель мають терасу та камін. Розробник гарантує високу безпеку для клієнтів.
  • Південний вітер. Розташований у курортній зоні, оточений деревами та чагарниками на березі Чорного моря, поруч із популярним аквапарком “Посейдон”. Розвинена інфраструктура дає можливість вести нормальний спосіб життя, не виходячи з району. Усі будинки побудовані за новітніми технологіями з екологічно чистих матеріалів. Це місце орієнтоване на продаж нерухомості заможним людям і гарантує високу безпеку орендарів.
  • Чорноморська Рів'єра. Сучасний дизайн та лояльні ціни приваблюють орендарів з усієї країни. Тут кожен почувається комфортно і комфортно, незважаючи на доходи. Ось економіка нерухомості, елітні та бізнес -класи. Існує розстрочка на покупку.
  • Вітерець. Тут вони купують елітну нерухомість, з високою охороною та постійним захистом території. Місце збудоване біля моря.
  • Аріадна. У ньому розміщені триповерхові будинки та квартири в таунхаусах. Єдине рішення дизайну будинків та ландшафту робить це місце унікальним. Категорії будинків, а також ціну на них, є неоднорідними. В'їзд здійснюється через контрольно -пропускний пункт, і мешканці можуть не турбуватися про безпеку, тому що територія постійно охороняється. Приємний морський вітерець та зелені насадження цілий рік радують мешканців.
  • Марін Вілли. До елітного села входять 23 га. Про 300 тут будуватимуть елітні будинки. На замовлення орендарів – близьке розташування від моря, великий вибір нерухомості: котеджі та таунхауси. Архітектори розвивалися близько 40 різновиди будинків, кожен з яких унікальний за дизайном та змістом, житло доступне для всіх. Найменший будинок 150 квадратних метрів, найбільший є 600. Мешканці також будуть забезпечені належним рівнем безпеки через роботу органів безпеки.
  • Перлина. Місце відрізняється від іншої розвиненої інфраструктури. Ось архітектурні рішення з використанням сучасних технологій та екологічно чистих матеріалів, у яких безпечно жити. Домашня зона передбачає можливе будівництво басейнів, сауни або підвал. Усі представлені будинки обладнані гаражами для двох автомобілів. Забудовник працює безпосередньо з клієнтами та допомагає зробити житло справді унікальним. Село стоїть біля Чорного моря.