Укр
Меню

Топ-10 котеджних містечок Одеси

Топ-10 котеджних містечок Одеси

Третє за величиною місто України відоме своїм м’яким південним кліматом і розташоване на узбережжі Чорного моря. Одеська область включає в себе безліч сучасних котеджних сіл, де можна знайти приватний будинок як приморське майно на будь-який смак. Розглянемо кращі варіанти котеджних поселень в Одесі і його околицях.

Котеджні селища Одеси

Селища огляд

Давайте прочитаємо рейтинг котеджних сіл міста та територій, близьких до нього:

  • Сосновий пляж. Мальовниче селище розташоване на березі Чорноморського узбережжя. Середня площа ділянок становить 200 квадратних метрів, іноді досягає 400. Село було нещодавно побудовано. Найчастіше бувають двоповерхові котеджі. Місце розташоване за 2 км від міста, в районі селища Лески. Село позиціонується як розкішне місце для добре людей з хорошими доходами. Високоякісні матеріали та новітні технології були використані для будівництва. З будинків відкривається приголомшливий вид на Одеську затоку та Чорне море.
  • Королівського саду. Тут розташовані кращі котеджі, площа ділянок досягає 600 квадратних метрів. Крім того, що нове Селище розташоване на пляжі, тут є велика кількість будинків, а також все необхідне для життя (спа-комплекс, ресторани і розваги для дітей). Місце дбайливо охороняється і в’їзд можливий тільки через контрольно-пропускний пункт. Влітку жителі забезпечені електричними автомобілями.
  • Оазис. Місце вважається елітним і включає в себе будівлі, побудовані в класичному стилі 26 будинку. Підходить для людей з “великими можливостями”, які люблять мир і спокій. Ось кращі архітектурні рішення. Місце добре охороняється, і всі мешканці можуть не турбуватися про безпеку.
  • Біла квітка. Розташований у величезній парковій зоні в 1,5 км від моря. Місце оточене 500 унікальними видами дерев. Всі будинки також зроблені в тому ж стилі і мають лояльний діапазон цін в 3 000 000. У більшості будівель є тераса і камін. Забудовник гарантує високу безпеку для клієнтів.
  • Південний вітер. Розташований в курортній зоні в оточенні дерев і чагарників на березі Чорного моря, поруч з популярним аквапарком “Посейдон”. Розвинена інфраструктура дає можливість вести нормальне життя, не виходячи з району. Всі будинки побудовані з використанням новітніх технологій з екологічно чистих матеріалів. Місце зосереджено на продажу нерухомості заможним людям і гарантує високий рівень безпеки для орендарів.
  • Чорноморську Рів’єру. Сучасний дизайн і лояльні ціни приваблюють орендарів з усієї країни. Тут кожен відчуває себе комфортно і комфортно, не дивлячись на доходи. Тут знаходяться реальні економіки нерухомості, еліти та бізнес-класи. Є Розстрочка на купівлю.
  • Вітерець. Тут вони купують елітне нерухоме майно, з високою безпекою і постійним захистом території. Місце побудовано поруч з морем.
  • Аріадна. У ньому розташовані три-поверхові будинки і квартири в таунхауси. Одне рішення для проектування будинків і ландшафту робить місце унікальним. Категорії будинків, а також Ціна на них неоднорідні. В’їзд через контрольно-пропускний пункт і жителі можуть не турбуватися про безпеку, тому що територія постійно охороняється. Приємний морський бриз і зелені простори круглий рік будь ласка жителям.
  • Вілли у місті Марін. Елітне селище включає 23 гектари. Близько 300 будинків класу люкс буде побудований тут. До замовлення орендарів-близьке розташування з моря, великий вибір нерухомості: котеджі і таунхауси. Архітектори розробили близько 40 сортів будинків, кожен з яких є унікальним за дизайном і змістом, житло доступне кожному. Найменший будинок 150 квадратних метрів, найбільший-600. Резиденти також будуть забезпечені відповідним рівнем безпеки через роботу силових структур.
  • Перлина. Місце відрізняється від іншої розвиненою інфраструктурою. Тут представлені архітектурні рішення з використанням сучасних технологій і екологічно чистих матеріалів, які безпечно жити. Площа будинку передбачає можливу конструкцію басейнів, саун або підвального приміщення. Всі представлені будинки оснащені двома автогаражами. Забудовник працює безпосередньо з клієнтами і допомагає зробити житло справді унікальним. Село стоїть біля Чорного моря.