Укр
Меню

ТОП-10 котеджних селищ Одеси

ТОП-10 котеджних селищ Одеси

Третій за величиною місто України славиться м'яким південним кліматом, він розташований на узбережжі чорного моря. Одеська область включає в себе безліч сучасних котеджних селищ, в яких можна знайти приватний будинок в якості приморській нерухомості на будь-який смак. Розглянемо кращі варіанти котеджних селищ Одеси та її околиць.

Котеджні селища Одеси

огляд селищ

Ознайомимося з рейтингом котеджних селищ міста і наближених до нього територій:

  • Сосновий берег. Мальовниче селище розташувався на березі чорноморського узбережжя. Середня площа ділянок становить 200 квадратних метрів, іноді досягає і 400. Селище побудований недавно. В основному тут представлені двоповерхові котеджі. Місце розташоване в 2 км від міста, в районі селища Ліски. селище позиціонується, як місце класу люкс для забезпечених людей з хорошим рівнем доходів. Для будівництва використовувалися матеріали високої якості і новітні технології. З вікон будинків відкривається приголомшливий вид на Одеську затоку і чорне море.
  • королівські сади. Тут представлені найкращі котеджі, площа ділянок доходить до 600 квадратних метрів. Крім того, що новий селище знаходиться на березі моря, тут присутня велика кількість будинків, а також є все необхідне для життя (спа комплекс, ресторани і розваги для дітей). Місце ретельно охороняється і в'їзд можливий тільки через пропускний пункт. Влітку до послуг жителів надають електричні авто.
  • Оазис. Місце вважається елітним і включає в себе будівлі, побудовані в класичному стилі в кількості 26 додому. Підходить для людей з “великими можливостями”, люблячих тишу і спокій. Тут представлені кращі архітектурні рішення. Місце добре охороняється і всі мешканці можуть не переживати про безпеку.
  • Біла квітка. Знаходиться у величезній парковій зоні в 1,5 км від моря. Місце оточене 500 унікальними видами дерев. Всі будинки також виконані в одному стилі і мають лояльний ціновий діапазон від 3 млн. Більшість будівель оснащені терасою і каміном. Забудовник гарантує високу безпеку для клієнтів.
  • Південний вітер. Розташований в курортній зоні в оточенні дерев і чагарників на березі чорного моря, поруч з популярним аквапарком “Посейдон”. Розвинена інфраструктура дає можливість вести звичний спосіб життя, не залишаючи околиці. Всі будинки будуються за новітніми технологіями з екологічно чистих матеріалів. Місце орієнтоване на продаж нерухомості забезпеченим людям і гарантує високу безпеку для мешканців.
  • Чорноморська Рів'єра. Сучасний дизайн і лояльні ціни притягують мешканців з усіх куточків країни. Тут кожна людина відчуває себе комфортно і затишно, не дивлячись на дохід. Тут представлена ​​нерухомість економ, елітного і бізнес класів. На придбання діє розстрочка.
  • Вітерець. Тут купують нерухомість елітного класу, з високою безпекою і постійною охороною території. Місце побудовано поруч з морем.
  • Аріадна. Тут розміщуються триповерхові будинки і квартири в будинках. Єдине рішення дизайну будинків і ландшафту робить місце унікальним. категорії будинків, як і ціна на них, неоднорідні. В'їзд здійснюється через пропускний пункт і жителі можуть не переживати за безпеку, адже територія постійно охороняється. Приємний морський бриз і зелені насадження круглий рік радують мешканців.
  • Марін Вілли. Елітне селище включає в себе 23 га. Тут буде побудовано близько 300 будинків класу люкс. До розпорядженням мешканців – близьке розташування від моря, великий вибір нерухомості: котеджі і таунхауси. Архітектори розробили близько 40 різновидів будинків, кожен з яких унікальний по дизайну і наповнення, житло знайдеться для кожного. Розмір самого маленького будинку становить 150 квадратних метрів, найбільшого 600. Для мешканців також буде забезпечений належний рівень безпеки за допомогою роботи охоронних агентств.
  • перловий. Місце відрізняється від інших розвиненою інфраструктурою. Тут представлені архітектурні рішення з використанням сучасних технологій і екологічних матеріалів, безпечних для життя. Територія додому на увазі можливе будівництво басейнів, сауни або цокольного поверху. Всі представлені будинки оснащені гаражами на дві машини. Забудовник безпосередньо працює з клієнтами і допомагає зробити житло по-справжньому унікальним. Селище стоїть поблизу Чорного моря.