Укр
Меню

ЖК Новосел

ЖК Новосел

Менш ніж через рік в селі Молодіжне поблизу Іллічівська з'явиться сучасний житловий комплекс. Чотириповерховий будинок складається з 3 секцій. Будується він з екологічно чистого матеріалу – червоної керамічної цегли. Планування квартир розроблені з урахуванням законів ергономіки простору. Площа однокімнатних квартир складає 36-40 кв.м. двокімнатні - 55-60 кв.м. трикімнатні – від 90 кв.м. Будинок здається під будівельну обробку - отшпаклевать і отштукатуренние стіни і стелі, на підлозі в квартирах - вирівнює стяжка. Висота стелі - 2,8 м. У будинок заведені всі необхідні для повноцінного життя комунікації: газ, вода, світло. У кожній квартирі встановлені прилади обліку води, газу та тепла, металопластикові вікна, сталеві радіатори з терморегулірующимі клапанами, броньовані вхідні двері.

Покупці квартир в ЖК «Новосел» знайдуть все найкраще для себе і для своєї сім'ї: закриту для сторонніх територію, парковка, дитячий майданчик у дворі. За два кроки від житлового комплексу розташовані школа, дитячий садок і продуктовий магазин.

Село Молодіжне - найдинамічніший населений пункт біля Одеси. Звідси рукою подати до молодого портового міста Іллічівськ – за 15-20 можна дійти пішки до його центру. Відмінне транспортне сполучення дозволяє за 20-30 хвилин дістатися до Одеси. Квартирами в житловому комплексі «Новосел» активно зацікавилися молоді сім'ї з Одеси, Іллічівська і самого Молодіжного. Деякі вже встигли вибрати вподобані планування і оформити документи. До того ж при покупці квартир можлива розстрочка платежу на термін будівництва будинку.

«Перша ріелторська компанія» є ексклюзивним партнером компанії-забудовника ЖК «Новосел», тому оформлення документів з купівлі квартир в цьому будинку здійснюються без сплати комісійної винагороди.