Укр
Меню

Купити офіс в Одесі: дізнатися про 5 основні помилки

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьКупити офіс в Одесі: дізнатися про 5 основні помилки
Купити офіс в Одесі: дізнатися про 5 основні помилки

Комерційна нерухомість Одеса – справжня золота копальня, що може вивести ваш бізнес на новий рівень. І якщо ви плануєте найближчим часом придбати для своєї компанії пару сотень квадратних метрів, тоді ви знайдете цю статтю дуже своєчасно.

Після прочитання цієї підбірки основних і грубих помилок, які допускаються підприємці, купуючи офіс, Ви без проблем закупляєте комерційну нерухомість.

Номер помилки 1: Покупець забув перевірити законність майнових прав продавця. Відкриває нашу діаграму найбільш груба і проблемна помилка. На жаль, незважаючи на всю очевидність, покупці часто забувають про найпростіші речі: щоб переконатися, що приміщення для офіс в Одесі дійсно належить продавцю. В результаті, гірський підприємець кладе круглу суму нечистоти на руку підприємцю, хто не має нічого спільного з проданою нерухомістю. І рано чи пізно з'являється реальний власник і претендує на права на його законне майно. Уявляєте собі витрати на цю помилку неуважності? Тому, уважно вивчити всі документи, що підтверджують право власності на офіс.

Помилка №2. Покупець економить за порадою досвідченого юриста. Ця помилка плавно випливає з попередньої. Якщо ви не впевнені у своїй юридичній грамотності, зверніться за допомогою до досвідченого та надійного юриста. Ви б скоріше заплатили певну суму грошей зараз, ніж тоді вам доведеться платити в десять разів більше цих грошей. На жаль, продаж офісів в Одесі та інших містах України часто закінчується судовим процесом. Ви не хочете додавати цю статистику, чи ти?

Номер помилки 3. Новий власник забув перевірити оплату всіх комунальних платежів. У деяких випадках, цей провал може закінчитися дуже погано. Дуже часто комерційну нерухомість в Одесі продають з тисячами боргів за електроенергію, води, каналізація. І в результаті, нещодавно власник невеликого офісу змушений розлучитися з останніми заощадженнями, щоб погасити всі платежі. Буває і так, що комунальні послуги, дізнавшись про зміну власника, навіть може вимкнути світло або воду за борги. А покупцеві доведеться витратити не один робочий день, щоб повернути свій офіс у робочий стан.

Номер помилки 4. Покупець під час попереднього огляду офісу не запитував про налагоджену роботу всієї інфраструктури. Іншими словами, замість того, щоб питати сусідів, і часто вимикаючи світло та воду, нетерплячий покупець вважає за краще повірити продавцю на слово. І в результаті, після кількох днів роботи в новій кімнаті, вся робота компанії припиняється через чергову аварію ліній електропередач або прорив труб. Запам’ятайте, недостатньо купити офіс в Одесі, Важливо провести серйозне дослідження району до укладення остаточної угоди.

Номер помилки 5. Новий власник не дізнався, чи було тепло в офісі взимку? Цю помилку робить майже 80% всіх покупців, які укладають угоду навесні. Все -таки, поки зима далека, і як будуть працювати батареї – час покаже. Але варто перших заморозків, оскільки керівництво компанії хапається за голову через непомірні витрати на опалення 100 квадратних метрів. Звідси висновок: готувати сани влітку, та опалення офісів в Одесі до настання холодів.