Укр
Меню

Що потрібно знати про прописку

Що потрібно знати про прописку

Якщо ви вирішили купити або продати квартиру в Одесі , то у вас в будь-якому випадку виникне питання прописки або виписки. Питання прописки також актуальний, якщо вам треба влаштувати дитину в школу або дитячий сад, оформити закордонний паспорт, зареєструвати нерухомісті і т.д.

Отже, що необхідно знати про прописку:

1. Процедура прописки / виписки займає всього 1 день.

Вже більше року спрощено процедуру прописки / виписки. Раніше це були дві отдеьние процедури, які вимагали подачі певного пакету документів, а після ще очікування в нескоько днів. Тільки після отримання штампа в паспорті про зняття з реєстрації, можна було подати документи на прописку за новою адресою. Однак, Зараз цю процедуру можна робити одномоментно, і вся процедура займає не більше 15-30 хвилин. Єдине, що потрібно, крім необхідних документів, це записатися в центр обслуговування громадян.

Якщо ви зважитеся прописати в квартирі людини, який не є власником, то як і раніше вам необхідно надати дозвіл.

2. Місце прописки не впливає на вибір садка / школи для дитини

Якщо раніше вибір школи / садочка був строго обмежений терротеріально, то зараз, при наявності електронних черг, вибір навчального закладу стає набагато різноманітніше і простіше. Ви можете вибрати школу / садок в будь-якому районі міста і не турбується про переведення дитини при переїзді.

3. Право власності не залежить від реєстрації

Прописуючи людини в своїй квартирі, ви не надаєте при цьому йому право власності, а тільки право проживання і право користування вашою квартирою.