Укр
Меню

Що слід враховувати при написанні розписки

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьЩо слід враховувати при написанні розписки
Що слід враховувати при написанні розписки

На сьогоднішній день розписка втратила свою унікальність. Цей вид документа все також залишається одним з найактуальніших документів, закріплюють ті чи інші юр. зобов'язання між сторонами.

Так як же правильно написати розписку, щоб в подальшому не розплатитися своєю нерухомістю в Одесі . Далі ми спробуємо розібратися в нюансах, які треба враховувати при написанні даного документа.

Отже, зазвичай цим документом одна зі сторін може підтверджувати свої права, для отримання зворотного свого майна, або гарантувати свою чесність перед іншою стороною.

наприклад, відповідно до Цивільного кодексу України (ст. 1047 h.2), розписка може підтверджувати існування договору позики та його умови, а також свідчити передачу кредитором цікавий грошової суми або певних речей.

Також відповідно до ст. 545, на вимогу цікавий кредитор повинен після виконання зобов'язань іншим повною мірою або частково видати розписку, прийнявши виконання зобов'язань. Після виконання зобов'язань, кредитор зобов'язаний повернути цікавий документ, який видав спочатку боржник. Якщо такої можливості немає, то кредитор зобов'язаний вказати це в розписці, складеної для цікавий після виконання зобов'язань.