Укр
Меню

Купити офіс у Одесі: дізнайтеся про 5-ти головних помилках

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьНерухомістьКупити офіс у Одесі: дізнайтеся про 5-ти головних помилках
Купити офіс у Одесі: дізнайтеся про 5-ти головних помилках

Комерційна нерухомість Одеси – справжня золота жила, яка може вивести ваш бізнес на новий рівень. І якщо ви найближчим часом плануєте придбати пару сотень квадратних метрів для своєї компанії, то вам дана стаття здасться дуже своєчасною.

Після прочитання цієї добірки основних і грубих помилок, які допускають підприємці при купівлі офісу, ви придбаєте свою комерційну нерухомість без сучка і задирки.

Помилка №1: Покупець забув перевірити законність прав власності продавця. Відкриває наш хіт-парад найгрубіша і проблемна помилка. На жаль, незважаючи на всю очевидність, покупці часто забувають зробити найпростіше: упевнитися в тому, що приміщення під офіс в Одесі дійсно належить продавцеві. В підсумку, горе-бізнесмен викладає кругленьку суму нечистому на руку підприємцю, який не має ніякого відношення до нерухомості, що продається. І рано чи пізно з'являється справжній господар і пред'являє права на свою законну власність. уявляєте, якими витратами може обернутися ця помилка через неуважність? Тому уважно вивчайте всі документи, які підтверджують право володіння офісом.

Ошібка№2. Покупець економить на консультації досвідченого юриста. Ця помилка плавно випливає з попередньої. Якщо ви не впевнені у своїй юридичній грамотності, зверніться за допомогою до досвідченого і надійного юристу. Краще ви зараз заплатите певну суму грошей, ніж потім вам доведеться платити вдесятеро більше цих грошей. На жаль, продаж офісів в Одесі і інших містах України часто закінчується судовими розглядами. Ви ж не хочете доповнити цю статистику?

Помилка №3. Новоспечений власник забув перевірити оплату всіх комунальних платежів. У деяких випадках ця помилка може закінчитися вельми плачевно. Дуже часто комерційна нерухомість в Одесі продається з тисячними боргами за електроенергію, воду, каналізацію. І в підсумку недавно відбувся власник невеликого офісу змушений розлучатися з останніми заощадженнями, щоб погасити всі платежі. Трапляється і таке, що комунальні служби, дізнавшись про зміну власника, можуть навіть відключити за борги світло або воду. І покупцеві доведеться витратити не один робочий день, щоб повернути свій офіс в робочий стан.

Помилка №4. Покупець на момент попереднього огляду офісу не поцікавився налагодженою роботою всієї інфраструктури. Іншими словами, замість того, щоб розпитати у сусідів, а часто тут відключають світло і воду, нетерплячий покупець віддає перевагу повірити на слово продавцеві. І в результаті після кількох днів роботи в новому приміщенні, вся робота компанії зупиняється через чергову аварію ліній електропередач або прориву труб. Пам'ятайте, мало купити офіс в Одесі, важливо до укладення фінального договору провести серйозну розвідку місцевості.

Помилка №5. Новий володілець не з'ясував, тепло чи в офісі взимку? Цю помилку роблять майже 80% всіх покупців, які оформляють угоду навесні. Ще б, до зими далеко, а як будуть працювати батареї - час покаже. Але варто наступити перших морозів, як керівництво компанії хапається за голову через непомірно зростаючі витрати на опалення 100 квадратних метрів. Звідси висновок: готуй сани влітку, а опалення офісів в Одесі до настання холодів.