Укр
Меню

Рейтинг найдорожчих будинків в Одесі

Рейтинг найдорожчих будинків в Одесі

Одеса і Одеська область завжди були популярним курортом, приваблює мільйони відпочиваючих і туристів з усього світу. У красивому місті біля моря бажають оселитися багато заможних людей.

Прекрасний м'який морський клімат, хороша екологія і спокійна сейсмічна обстановка приваблюють охочих купити нерухомість цього чудесного курорту.

Пропозиції ринку нерухомості Одеси

В даний час ріелторські контори Одеси пропонують велику кількість елітних особняків за середньою ціною 4-5 млн. $. Деякі з цих будівель є «гарячими об'єктами». Це означає, що вони можуть дуже швидко продатися. Більшість об'єктів для продажу затримуються на ринку не більше 98 днів, оскільки швидко отримують відразу кілька пропозицій про покупку.

За минулий місяць на ринку Одеси було продано більше 60 хороших елітних будинків. Серед них зустрічалися найдорожчі будинки в Одесі, розкішного елітного рівня. Крім будинків, за минулий місяць ріелторами були також продані квартири, таунхауси, багатоквартирні будинки.

Заможні покупці бажають вибрати найкращий престижний будинок Одеського регіону. Розглянемо це питання докладніше за допомогою невеликого рейтингу особняків Одеси.

Рейтинг дорогих особняків

Вгорі 5 найдорожчих особняків Одеси складається з сучасних палаців, відрізняються унікальним дизайном, розкішним ліпленням і власними пляжними комплексами. Такі будинки доступні тільки для дуже заможних людей.

Рейтинг елітних будинків:

  • Перше місце рейтингу можна віддати великого будинку, розташованому в ванном провулку. Провулок знаходиться між станціями великого Фонтану № 8 і № 9. Має площу понад 1000 кв. м., власний пляж. Вартість його починається від 5,5 млн. $. У будівлі є власний ліфт, кілька санвузлів, багато розкішних кімнат. Комплекс включає великий гараж і ділянку 20 соток. Всілякі балкони / тераси прикрашають фасад будівлі, надаючи можливість в будь-який час милуватися морськими пейзажами.

  • Друге місце займає комплекс по-сусідству, також в Ванному провулку. Комплекс оцінюється більш 4 млн. $, має площу 700 кв. м. Прямо з ділянки облаштований спуск до власного пляжу. Будівля виконана в класичному напрямку дизайну. Є величезний басейн, сауна для СПАпроцедур.

  • третя позиція належить особняку на Фонтанці. його площа — 900 кв. м., ділянку більш 12 соток. Особливістю даного комплексу є велика розкішна альтанка, прекрасний басейн. Вражає справжній ставок, який має красивий фонтан. На території садиби розташована красива дитяча альтанка.

усередині мармур, теплі підлоги з підігрівом. є солярій, кілька терас з видом на акваторію моря. Для розваги облаштовані зал для більярду, хамам, басейн. Для дітей устаткування ігрова кімната. Особливістю цього особняка є система клімат контролю у всіх приміщеннях.

  • Четверте місце рейтингу у розкішного палацу на Французькому бульварі. Великий двоповерховий будинок має площу понад 500 кв. м., розташований вище пляжу «Отрада». Матеріал будинку — червона цегла з вкрапленнями цінних порід деревини. ділянка має 14 соток. Вартість особняка становить понад 4 млн. дол.

  • П'яте почесне місце займає особняк Білий парус. Великий розкішний комплекс розташований на Фонтанській дорозі. Його оцінюють в 4 млн дол. Планування будівлі складається з декількох кімнат, просторій вітальні, дитячої ігрової кімнати. У будівлі обладнані басейн з сауною. На території розташована водойма з водоспадом, гараж, будиночок для гостей.

Для заможних людей, бажаючих мати власний елітний особняк біля Чорного моря, Одеса пропонує багато цікавих варіантів. Користуючись нашим рейтингом, кожен покупець може знайти найдорожчий будинок в Одесі, про який можна тільки мріяти.