Укр
Меню

Рейтинг найдорожчих будинків в Одесі

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьРейтинг найдорожчих будинків в Одесі
Рейтинг найдорожчих будинків в Одесі

Одеська та Одеська області завжди були популярним курортом, що приваблює мільйони відпочиваючих і туристів з усього світу. У красивому місті на морі хочуть поселитися багато заможних людей.

Красивий м’який клімат моря, хороша екологія і спокійне Сейсмічне оточення приваблюють тих, хто хоче купити нерухомість цього чудового курорту.

Пропозиції ринку нерухомості в Одесі

В даний час Ріелторські офіси Одеси пропонують велику кількість розкішних особняків за середньою ціною 4-5 млн. $. Деякі з цих будівель є “гарячими об’єктами”. Це означає, що вони можуть продавати дуже швидко. Більшість помешкань для продажу залишаються на ринку не більше 98 днів, так як вони швидко отримують кілька пропозицій для покупки.

За минулий місяць, понад 60 хороших розкішних будинків були продані на Одеському ринку. Серед них зустрілись найдорожчі будинки в Одесі,розкішний елітний рівень. Крім будинків, за минулий місяць ріелтори теж продавали квартири,таунхауси, багатоквартирні будинки.

Багаті покупці хочуть вибрати кращий престижний будинок в Одеській області. Давайте ближче розглянемо це питання з невеликим рейтингом одеських особняків.

Рейтинг дорогих особняків

Топ 5 найдорожчих особняків в Одесі складається з сучасних палаців, що відрізняються унікальним дизайном, розкішною скульптури та власними пляжними комплексам. Такі будиночки доступні тільки для дуже заможних людей.

Рейтинг розкішних будинків:

  • Перше місце в рейтингу може бути приділено великій будівлі, розташованої у ванній алеї. Провулок знаходиться між станціями великого фонтану No 8 і Ні 9. Вона має площу більш ніж 1000 квадратних фотографій. моєму власному пляжі. Його вартість починається з 5 500 000. $. У будівлі є власний Ліфт, кілька ванних кімнат, багато розкішних номерів. Комплекс включає в себе великий гараж і ділянку площею 20 акрів. Всі види балконів/терас прикрашають фасад будівлі, що дозволяє помилуватися на морські пейзажі в будь-який час.

  • Друге місце займають комплекс по сусідству, також в лазні Lane. Комплекс оцінюється в більш ніж 4 000 000. $, має площу 700 кв. м. Прямо з сайту знаходиться спуск на власний пляж. Будівля виконана в класичному дизайнерному напрямку. Існує величезний басейн, сауна для спа-процедур.

  • Третя позиція належить особняку на фонтані. Його площа становить 900 квадратних картин. ділянка більше 12 акрів. Особливістю цього комплексу є велика розкішна альтанка, красивий басейн. Вражає справжній ставок, який має красивий фонтан. На території садиби є красива Дитяча альтанка.

Усередині є мармур, теплі підлоги з підігрівом. На території готелю є Солярій, кілька терас з видом на море. До послуг гостей зал біля басейну, хаммам і басейн для розваг. Для дитячого обладнання ігрова кімната. Особливістю цього особняку є система клімат-контролю у всіх номерах.

  • Четверте місце рейтингу в розкішному палаці на Французькому бульварі. Великий двоповерховий будинок має площу більше 500 квадратних картин. розташований над пляжем “Радіючи”. Матеріал будинку-Червона цегла з некомплектами цінного дерева. Сайт має 14 акрів. Вартість особняк більш ніж 4 000 000. DOL.

  • П’яте місце пошани займає особняк білих вітрил. Великий розкішний комплекс розташований на фонтан Роуд. Він оцінюється в 4 000 000 доларів. Макет будівлі складається з декількох кімнат, просторої вітальні, дитячої ігрової кімнати. У будівлі є басейн з сауною. На території є водойма з водоспадом, гаражем, будинком для гостей.

Для заможних людей, які бажають мати свій власний елітний особняк біля Чорного моря, в Одесі є безліч цікавих варіантів. Користуючись нашим рейтингом, кожен покупець може знайти Найдорожчий будинок в Одесі, який можна тільки мріяти.