Під нерухомістю розуміють товар, пов'язаний з ділянкою, на якому він розміщується. Будь-яке переміщення нерухомого майна є причиною його знищення або значної втрати в ціні.
Будь-яке нерухоме майно класифікується за наступними критеріями:
Серед основних складових ринкової економіки нерухоме майно займає лідируючу позицію, де нерухомість виступає у вигляді засоби виробництва.
під комерційною нерухомістю розуміють продукти нерухомого майна, які використовуються в комерційній діяльності з метою отримання грошового прибутку. Комерційне нерухоме майно можна купувати, продавати або здавати в оренду. Метод використання залежить від цілей і фінансових можливостей власника.
Даний вид вкладення здійснюється на довгостроковий період, частіше, витрачені гроші виходить примножити через не один рік. Для багатьох підприємців даний факт є істотним мінусом. Рівень забезпечення комерційних приміщень залежить від:
Офісні будівлі і приміщення в даний час користуються попитом, завдяки розвитку бізнесу в країні. багато компаній, які надають різні послуги, розташовуються саме в офісах. Офісні організації відрізняються розташуванням, наближеним до житлових приміщень. Вибирати офіс слід за наступними критеріями:
Торгові площі не менше затребувані в Одеській області. Майданчики для організації продажів вигідно продавати і здавати. Склади виконують функцію зберігання великої кількості товарів. На сьогоднішній день в Україні трохи вільних складських приміщень, тому, їх покупка є вигідним вкладенням і перевагою для покупця.
До виробничих приміщень належать ті, в яких ведеться промислова діяльність. Головною тенденцією в даному сегменті є покупка технопарків для подальшої їх експлуатації або продажу.
Вибір типу об'єкта нерухомості залежить від планів на використання і фінансових можливостей. Для покупки будь-якого продукту нерухомого майна надійніше звернутися в ріелторську контору. Досвідчений ріелтор відповість на всі питання і допоможе правильно організувати покупку. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів, серед яких фахівець швидко вибере оптимальний.
Протягом перших двох років після початку масштабного вторгнення ринок нерухомості в Україні зазнав тимчасового застою, проте досить швидко почав адаптуватися до поточних обставин, формуючи нові пріоритетні напрямки.
З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022
в 2023 року близько 50% квартир, придбаних