Укр
Меню

Як зняти ділянку для будівництва 1realty

Перша рієлторська компаніяБлог про НерухомістьЯк зняти ділянку для будівництва 1realty
Як зняти ділянку для будівництва 1realty

Не тільки власник сайту, але і орендар має право займатися будівництвом. Договір оренди землі підтверджується документами, що надають всі реквізити (термін, наявні можливості і т. d.). Перед тим як орендувати ділянку для будівництва,слід вивчити його особливості. Виключити право власності на землю третіми сторонами, дивергенція за масштабом, кордонами (з реальними документами).

На якій підставі орендовані землі?

Відповідно до статті 118 Земельного кодексу України (п. 6), Земля передається орендареві без торгів на некомерційну мету. Переказ здійснюється місцевими органами влади.

Громадяни мають право вимагати надання земельних ділянок у наступних випадках:

 • Будівництво приватного будинку;
 • Будівництво котеджу;
 • Будівництво гаражів
 • будівництво господарських будівель.

Орендувати територію для будівництва висоторних будівель, комерційних будівель в Україні, в тому числі і Одеської області,можна скористатися на підставі аукціонів. Право орендата надається компанією, яка запропонувала найвищу вартість. До сплати здійснюється Попередня сума депозиту, надається квитанція про оплату.

Куди піти з метою оренди землі?

Щоб орендувати землю в Одесі для будівництва приватної нерухомості,досить звернутися до міської, сільської (сільської) ради. Державне земельне агентство попередньо видає план території з метою використання. Схема прикріплена до програми. Після розгляду місцевими органами влади заявник отримує відмову або дозвіл. Рішення має бути виправдане в письмовій формі. Якщо він відмовляється зробити це, він буде оскаржено в суді.

Вигідним заходом є оренда земельних ділянок для будівництва багатоквартирного будинку. Це дозволяє організації економити гроші. Закон передбачає надання земельних ділянок в результаті торгів. Таким чином, вона отримана для довгострокового використання (за 50 років з можливістю подовження строку). Аукціон пропонує ряд переваг:

 • Економія часу
 • Швидка документація
 • прозорість угоди.

Правила аукціону відрізняються в кожній області країни і вимагають роз’яснень.

Після перемоги в торгах підписати договір оренди землі для будівництва багатоквартирного будинку. Слід виділити всі деталі використання об’єкту:

 • Термін
 • Можливість поновлення, стягнення;
 • Право на експлуатацію додаткових будівель;
 • Додані документи
 • Схема орендованої території, її параметри;
 • можливі обмеження та обов’язки.

Ті самі елементи описані у випадку придбання земельних ділянок для приватного використання поза межами аукціону.

На що варто звертати увагу при виборі земельної ділянки?

Важливо не помилитися з вибором конкретного сайту. Надійна контора нерухомості дозволяє виключити можливі помилки. Фахівці детально вивчають територію, перевіряють документи, виключаючи розбіжності з реальністю. Перед призначенням ставок необхідно ознайомитися з правилами, прийнятими у вашій галузі. Держава прийняла деякі обмеження щодо площ, доступних орендарям.

Ви не можете отримати землю, якщо вона належить до таких об’єктів:

 • Природний заповідник;
 • Територія для здоров’я та оздоровлення громадян;
 • Право власності місцевого самоврядування на їхні потреби;
 • Лісового
 • Водний фонд;
 • території, що належать промисловим підприємствам (енергії, оборона, транспорт, зв’язок).

Оренда майданчика для будівництва можлива громадянам країни, нерезидентам, юридичним і фізичним особам, організаціям. Потрібно вибрати ділянку від кількості об’єктів, доступних для побудови певного типу. Місцевість повинна бути призначена для будівництва. Необхідно перевірити наявність інвентаря номера, перевірити вказані параметри з вказаною в схемі. Попередньо зважувати всі плюси і мінуси обраного об’єкту. Потім вони застосовуються.

Після погодження заяви на оренду від влади заявник ставиться до служби Geokadarst. Після цього проект земельних рекультивації забезпечується місцевою владою. Експертиза проводиться до затвердження. Проект повинен повністю відповідати санітарно-епідеміологічним нормам. Не суперечать вимогам Закону. Такі питання раніше вирішували досвідчений ріелторз необхідними знаннями.

При позитивному розгляді, влада схвалить сайт. На підставі рішення укладено договір. Зареєстрована в Нотаріальна Контора. Орендар має можливість отримати землю, для якої немає ніяких обмежень. Доступно для розвитку є вакантними областями, не призначених для інших цілей. Договір повинен чітко обумовити типи можливих будівель. Проблеми неминучі, якщо права третьої сторони поширювалася на землю. А в разі порушення закону в процесі реєстрації об’єкту.

В кінці строку має бути продовження оренди земельної ділянки для будівництва. Для того, щоб не допустити, щоб земля була оплачена власником або передана іншим, оплату необхідно здійснити заздалегідь. У багатьох випадках не виключено придбання раніше орендованої території. Будь-яке відхилення від правил має негативні наслідки. Якщо права орендатів порушуються, то цілком реально відстоювати закон у суді.