Укр
Меню

Продам квартиру в новобудові

Продам квартиру в новобудові

Багато людей купують квартири в новобудовах на стадії їх будівництва. До моменту побудови будинку, їх плани щодо придбаного житла можуть сильно змінитися. Іноді люди хочуть продати придбану квартиру. Тому, у таких випадках, часто виникає питання – як продати квартиру в новобудові? Якщо вас також цікавить відповідь, тоді ця стаття може вам допомогти.

Які податки потрібно сплачувати при продажу квартири в новобудові?

Якщо вам цікаво продаю квартиру у новому будівельному податку платити за таку операцію доведеться все одно. Якщо бути точнішим, вам доведеться заплатити кілька податків:

  • Нотаріальні послуги (зазвичай розділені 50 автор: 50 між покупцем і продавцем квартири);
  • Державне мито, який є 1%, якщо ви інвалід 1 або 2 групи або були поранені внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, то цей податок ви можете не платити;
  • Виплата до пенсійного фонду РФ 1%;

Слід також зазначити, що якщо продавець квартири здійснює не першу операцію з нерухомістю протягом року, або продана йому квартира перебувала у його власності не більше 3 років, тоді він повинен заплатити 5% НДФЛ, так добре як 1.5% армійського збору.

Як продати квартири в новобудові максимально швидко і вигідно?

Звичайно, якщо ви хочете продати нерухомість в новобудові в Одесі, напевно, ви хочете зробити це швидко і вигідно, наступні поради допоможуть вам це зробити:

  • Все -таки краще продати документи повністю готові,щоб не було проблем з їх реєстрацією;
  • Не завищуйте ціни, якщо ніхто не вирішив купити квартиру всередині 1-2 місяці, тому швидше за все ціни завищені, їх слід знизити;
  • Не забувайте торгуватися, сучасний ринок новобудов здатний запропонувати великий вибір варіантів, але багато з них йдуть за завищеною ціною, це робиться тільки для того, щоб ви могли торгуватися.
  • Багатьох цікавить про те, як краще продати квартиру в новобудові з ремонтом чи без нього? Краще продавати з ремонтом,тому що в цьому випадку можна справедливо поставити дорожчу ціну.
  • Досвідчений ріелтор допоможе вам швидко та за вигідною для вас ціні продати свою квартиру, дуже важливо, щоб ви вибрали офіс нерухомості надав дійсно якісні послуги. Економія на послугах ріелторів може в майбутньому коштувати вам кілька тисяч доларів або навіть більше.

Керуючись усіма цими порадами, ви можете значно збільшити свої шанси швидко та за вигідною ціною продати квартиру в новобудові.

Як продати квартиру в недобудованій новобудові?

Продаж квартира в нова будівля, якщо вона ще недобудована, також можлива, а в деяких випадках це дуже розумне рішення. У цій ситуації, квартиру можна продати за так званим уступкою.

Суть такого підходу полягає в тому, що права вимоги щодо квартири переходять до особи, якій ви хочете продати квартиру недобудований будинок. Таким чином, первинний власник квартири, ви відмовляєтесь від договору з розробником, передача всіх прав та обов’язків покупцю, яка в цьому випадку стає новим кредитором.

Купити будинок у недобудованому будинку можна одним із двох способів:

  • Угода про пайовий капітал. Підписавши такий договір, особа, яка бажає купити квартиру в недобудованому будинку, сама стає інвестором, який бере на себе всі ризики та права, пов'язані з цим статусом.
  • Попередній договір. Основна відмінність такого договору полягає в тому, що інформація про продаж новобудов не вноситься до державного реєстру, доки нова будівля не буде повністю здана та готова до проживання.

Кожен із цих видів продажу має і своє плюста його недоліки. Варто вибрати в залежності від особливостей вашого конкретного випадку.

Важливо відзначити, що підписаний договір поступки прав також має бути зареєстрований у державних органах. У будь -якому іншому випадку, його можна вважати недійсним.

Висновок

Сподіваємося, тепер ви дізнаєтесь більше про те, як відбувається продаж квартир у новобудовах в Одесі чи Одеській області. Сподіваємось, що інформація, представлена ​​в цій статті, допоможе вам краще зрозуміти питання продажу квартири в новобудові. І якщо вам потрібно це зробити, Ви зможете скористатися отриманими знаннями.